100 dní záruka vrácení peněz s Onlineshop.cz - Slevovykupon.net
Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Hlavní strana > Onlineshop.cz > 100 dní záruka vrácení peněz s Onlineshop.cz

Tato nabídka již není aktuální

Platnost této nabídky na Onlineshop.cz skončila, již tak nejspíše není aktuální. Můžete pokračovat na aktuální slevy a akce nebo i přesto tuto nabídku zobrazit.

100 dní záruka vrácení peněz s Onlineshop.cz

Účastník akce, který zakoupí produkt, na který se akce vztahuje a následně odešle nejpozději do 100 dnů ode dne nákupu (nejpozději do 9. 4. 2017) spolu s (rozhoduje datum podání zásilky) vyplněným kuponem ze soutěžního letáku a s originálem dokladu o nákupu na uvedenou adresu. Při uznání bonusu, nebude originál tohoto dokladu účastníkovi vrácen. Výrobek lze vrátit pouze nepoškozený, v původním nepoškozeném obalu, se všemi doplňky a nejeví známky opotřebení. Doporučujeme zákazníkům zásilku s výrobkem pojistit. Poštovné hradí účastník. Pro odeslání výrobku uplatní služby České pošty s.p. nebo jiného držitele poštovní licence. Účastník nemůže požadovat jinou částku, než částku doloženou uvedeným dokladem. Účastník akce musí zakoupený výrobek odeslat na adresu organizátora: Agentura GATE , Hrdlořezská 377/51, 190 00 Praha 9 Organizátor neodpovídá za to, že zaslané zásilky nebudou doručeny nebo že budou při přepravě ztraceny nebo poškozeny. Na zásilky, které budou při doručení poškozeny, jakož i na zásilky zaslané na jinou než adresu organizátora uvedenou v bode 3, nebude pořadatelem brán zřetel.

Akční nabídka:
Kliknutím otevřete nabídku v nové záložce. Pro využití není nutný slevový kupón.
Parametry:
Doba platnosti: do 31.12.
Hlasování: 28% fungovalo

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

We are active in more than 200 countries...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Onlineshop.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.

Smazat nabídku
Pokud jste majitelem tohoto obchodu, máte možnost nechat smazat tuto nabídku.

• Doporučujeme se zaregistrovat a získat tím jednoduchý přístup k přidávání nových nabídek, k úpravě již stávajících nebo smazání již neaktuálních nabídek. Registrace
• Pokud si přejete jen smazat nebo upravit tuto nabídku, napište nám prosím. Žádost musí být odeslána z emailu pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Napsat email