Hlavní strana > Inlivetips.com > Sázení nazvané Asijský handicap na Inlivetips.com

Sázení nazvané Asijský handicap na Inlivetips.com

Sázení nazvané Asijský handicap (takový název dostalo kvůli svému orientálnímu původu) je formou sázení na fotbal, která za poslední roky nabyla na popularitě. Handicapy se obvykle pohybují od čtvrt gólu po několik gólů a je možné je vyjádřit pomocí půl nebo dokonce i čtvrt gólů. Mnohem důležitější ovšem je, že sázení dle Asijského handicapu snižuje možný počet výsledků ze tří (v tradičním 1X2 sázení) na dva tím, že vypouští remízu. Toto zjednodušení přináší dvě možnosti sázení, přičemž každá má 50% šanci na úspěch. Asijské handicapy jsou pro bookmakery dobré i špatné. Na jedné straně pomáhají bookmakerům snižovat riziko tím, že zjednodušují obchodování s paritou nebo vyvažování množství sázek na každé straně zápasu. To bookmakerům umožňuje zaujmout větší pozice u důležitých zápasů. Na druhé straně nabízí obchody s Asijským handicapem obvykle nízkou marži, nepřispívají tak velkou měrou k velkým výhrám jako jiné sázkařské možnosti s vyššími procenty ze sázky jako například 1X2. Termín "Asijský handicap" poprvé použil novinář Joe Saumarez Smith v listopadu 1998. Indonéský bookmaker Joe Phan ho požádal, aby navrhnul překlad pro sázkařskou metodu, kterou bookmakeři v Asii nazývali "hang cheng betting".

Akční nabídka:
Kliknutím otevřete nabídku v nové záložce. Pro využití není nutný slevový kupón.
Parametry:
Doba platnosti: aktuálně platné
Hlasování: 100% fungovalo

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.