Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > 200 Kč do Alza.cz na cokoliv

200 Kč do Alza.cz na cokoliv

16.1.2018 napsal(a) Honza H.

Alza.cz se upřímně před Vánoci ani během Černého pátku moc nepředvedla. Akce využili primárně k tomu, aby vyčistili své sklady od věcí, které jsou pro ně dlouhodobě neprodejné a nabídli Vám proto více než 90 % slevy na obaly na mobily, které už léta nejsou na trhu a podobné nesmysly, které málo kdo potřebuje.

Na druhé straně potěšili výhodnými nabídkami drogistického zboží v akci jako byly třeba velká balení pracích prášků za opravu výhodné ceny. Tím bylo možné vcelku výhodně doplnit objednávky elektroniky. Jako dárky pak byly vhodné třeba koupelové bomby. Teď je ale nový rok a Alza ho opět začala výprodejem zbytečností, které se stále ještě nepodařilo prodat.

Alza.cz slevový kupón

Tím ale naštěstí špatné zprávy končí. Alza.cz Vám totiž nyní nabízí univerzální slevový kód v hodnotě 200 Kč při nákupu nad 2 000 Kč. Tento kód můžete použít univerzálně na cokoliv z elektroniky nebo jiných kategorií podle potřeby. Jeho platnost je nastavena do 21. ledna, takže máte ještě 5 dní na to tento kupón uplatnit.

Doufáme, že se v blízké budoucnosti vyrojí pro Alza.cz další slevové kupóny o které se s Vámi budeme moci podělit. Situaci budeme na dále sledovat.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.