Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > 200 Kč sleva do obchodu Feedo.cz

200 Kč sleva do obchodu Feedo.cz

4.1.2018 napsal(a) Honza H.

Jedna uživatelská skupina na našem slevovém portálu vystupuje z řady. Jsou to maminky. Maminky stále shání něco nového pro své potomky, stále se jim snaží zlepšit jejich start do nového života a objem věcí, které potřebují u mnohých z nich způsobuje, že nemají peněz na zbyt. Proto jsou v těch málo volných chvilkách přilepené na internetu a hledají ty nejvýhodnější nabídky, které dokáží získat.

Feedo.cz slevový kupón

A stejně tak my jsme rádi, že maminkám a vlastně dnes už i tatínkům můžeme finanční úlevu prostřednictvím našich slevových kódů nabídnout. Aktuálně můžete využívat slevový kupón do obchodu Feedo.cz. Tento slevový kód má hodnotu 200 Kč. Velmi pravděpodobně existuje dolní hranice objednávky, kterou ovšem neznáme. Kupón jsme zkoušeli při objednávce nad 2 000 Kč a je funkční. Pozor! Pro uplatnění tohoto slevového kupónu musíte být nejprve zaregistrování v obchodě Feedo – proto nejdříve vyplňte svůj e-mail a heslo nebo se přihlaste třeba pomocí facebooku, pokud se jedná o Váš první nákup.

Slevový kód můžete použít na cokoliv z tohoto obchodu – Od plenek, mléka, oblečení, přes nutnosti pro péči o dítě, nutnosti pro maminky až po kosmetiku, hračky a nábytek. Aktuálně se můžete také podívat na velký povánoční výprodej, který slibuje slevy až 84 % - mrkněte a třeba budete mít štěstí na nějaký zajímavý kousek oblečení nebo potřeb pro miminko nebo starší dítě.

Feedo.cz slevový kupón

Věříme, že Vám tento slevový kód dobře poslouží. Jeho platnost je aktuálně nastavena do 14. ledna, takže máte celých 10 dní na jeho využití.

Komentáře

Feedo.cz slevový kupón

Eshop Feedo.cz nabízí široký sortiment zboží od plen, dětské kosmetiky, kojeneckých mlék a kojenecké výživy až po potřeby pro maminky a těhotné ženy.

Feedo.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.