Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > 25 % na vše v Grada.cz

25 % na vše v Grada.cz

23.10.2020 napsal(a) Honza H.

Původně jsme vám chtěli doporučit slevový kupón, který u nás přistál pro obchod Grada.cz. Bohužel jsme zjistili, že slevový kupón není možné uplatnit, protože neplatí na zlevněné věci. A aktuálně je na Grada.cz zlevněné úplně všechno. A to o krásných 25 % od teď až do 3. listopadu 2020. A přesto, že je tato sleva nižší, než kupón, je to stále sleva velice zajímavá a hlavně je pro vás, jako pro zákazníky, mnohem jednodušší. Sleva prostě platí úplně na všechny tištěné i elektronické knihy. Platí to pro knihy skladem i na objednávku, pro knihy starší i novinky. Sleva je z aktuálních cen, takže žádné triky.

Grada.cz slevový kupón

Náš tip? Vyzkoušejte aktuální světový bestseller číslo 1 - Mizející dívky od Lisy Reganové.

Oficiální text od Grada:

Každý v malém, ospalém americkém městečku Denton hledá sedmnáctiletou Isabelle Colemanovou. Všechno, co zatím našli, je její mobilní telefon. A pak také další dívka, o které ani nevěděli, že ji mají hledat.

Tato nebohá, zatím bezejmenná a tajemná dívka je zcela otřesená a naprosto vůbec nereaguje na dění a svět kolem sebe. Všechno, co v tuto chvíli detektiv Josie Quinnová může použít jako vodítko, je jméno: Ramona.

Josie, která je právě v té době suspendována, bere pátrání do svých rukou. Jméno Ramona vede k dalším důkazům, které tyto dvě dívky spojují. Ví, že začíná zoufalý závod s časem, jehož cílem je najít Isabelle živou, a obává se, že mohou existovat také další dívky...

Stopy opravdu Josie Quinnovou vedou k další dívce. Její případ však úřady označily za smyšlený a odložily ho. Josie se přesto domnívá, že by ona dívka mohla být také obětí. Ale koho vlastně? A proč se zdá, že nikdo kromě ní o vyřešení případu nestojí?

Aby Josie chytila monstrum, které unáší mladá děvčata, musí se postavit nejen lhostejnosti okolí, ale i svým vlastním nočním můrám a následovat svůj instinkt na ta nejtemnější místa. Dokáže to včas, navíc v situaci, kdy není radno důvěřovat vlastně nikomu?


Tento dechberoucí bestseller s neústupnou a statečnou vyšetřovatelkou Josie Quinnovou zaujme opravdu každého.Pokud vám nebude vyhovovat tištěná verze této knihy nebo elektronická verze knihy je dostupná i audiokniha v podání Zuzany Slavíkové. I na ní je tu sleva 25 % i přesto, že dle titulku je sleva pouze na tištěné a elektronické knihy.

Proč vám dnes doporučujeme slevu na knížky? Protože velká část z vás zajisté teď tráví více času doma. Na výlety už není moc počasí a i tak je stejně omezený volný pohyb. Zakupte si tedy levnou knihu a až jí dočtete, předejte ji dalšímu čtenáři. Opravdu nechoďte zbytečně ven a využijte svůj čas relaxací. Přejeme příjemný nákup a spoustu zábavy u knížek od Grada.cz.

Komentáře

CAPTCHA

Grada.cz slevový kupón

Knihy s logem Grada vycházejí v České republice již od roku 1991. Nakladatelství Grada si za dobu své existence vybudovala pozici největšího tuzemského nakladatelství odborné literatury co do objemu tržeb, počtu vydávaných nových titulů i šíří oborů své působnosti a to jak v České tak i ve Slovenské...

Grada.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.