Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > 25 % sleva do Hervis.cz + soutěž od O2

25 % sleva do Hervis.cz + soutěž od O2

18.12.2020 napsal(a) Honza H.

Aktuálně máte šanci až do vánoc získat 25 % na veškerou obuv a textil v Hervis.cz a zároveň si zasoutěžit. Tuto slevu samozřejmě využijete nejlépe na vánoční dárky. Je možné ji uplatnit na všech kamenných prodejnách Hervis.cz s výjimkou Freeport Outlet Hatě. Nabídka platí až do 24. 12. 2020.

Celý měsíc navíc soutěžíte o voucher v hodnotě 500 Kč na nákup v Hervis Sports. Stačí jen kliknout na tlačítko Získejte výhodu a soutěžte. Kdo se může soutěže zúčastnit? Každý zákazník O2 Czech Republic, který má službu Mobilní volání. Jak se přihlásíte? Klikněte na tlačítko - Získat výhodu a sotuěžit. Poté obdržíte slevový kód na 25 % na veškerou zimní obuv a textil na Hervis Sports. Každý, kdo si tento voucher vybere bude automaticky zařazen do soutěže o voucher na Váš nákup. Do soutěže je možné se přihlásit pouze jednou. Počet výherců v soutěži je 3. Jak se o výhře dozvíte? Každý výherce bude informován telefonicky a to nejpozději do 72 hodin od vylosování. Každá jednotlivá soutěž se řídí těmito úplnými pravidly.


V nabídce Hervis.cz si můžete vybírat kvalitní sportovní vybavení pro mnoho sportů od běhu, jízdy na kole, lyžování, turistiky, fitness až po spoustu dalších. V Hervis.cz pořídíte obuv, funkční oblečení pro aktivní využití i volný čas, různé příslušenství i doplňky. Kromě značek světoznámých firem nabízí Hervis také sportovní vybavení vlastních značek jako je Benger, Cygnus, Kilimanjaro, X-Fact a dalších. Zboží můžete vybírat na e-shopu a nechat si ho zaslat na pobočky pro vyzkoušení.


Čerpání výhody:


Klikněte na tlačítko Získejte výhodu nebo Získejte výhodu a soutěžte.

Zadejte své O2 mobilní číslo nebo číslo přípojky a kód z faktury.

Obdržíte SMS se slevovým kódem.

SMS kód uplatněte před placením zboží na pokladně prodejen Hervis Sports nebo kód vložte v online objednávce na www.hervis.cz do pole "Použijte kód voucheru".


Pravidla čerpání:


Nevztahuje se na zboží označené jako "1. cena", na zboží z platného letáku a na položky v e-shopu v akci "Mega CountDown".

Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi ani poukazy.

Sleva se počítá z aktuálních prodejních cen.

Slevu je možné uplatnit na www.hervis.cz nebo na pokladně prodejen Hervis Sports.


Platnost kódu:


Slevový kód je platný nejpozději do 24. 12. 2020.


Aktuáolně jsou na Hervis.cz platné i další slevové kódy, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net na profilu obchodu Hervis.cz.


Věříme, že si i díky této akci pořídíte krásné dárky pod stromeček a ušetříte při tom skvělé peníze. Přejeme vám krásné Vánoce a šťastně prožitý Nový rok.

Komentáře

CAPTCHA

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.