Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > 25 % sleva na veškerou obuv a textil Hervis (O2 nabídka)

25 % sleva na veškerou obuv a textil Hervis (O2 nabídka)

30.11.2020 napsal(a) Honza H.

Pokud plánujete pro celou rodinu nakoupit dárky, které se budou hodit v letošní zimní nebo určitě v příští letní sezóně při sportu nebo pohybu v přírodě, pak by vám neměla uniknout nabídka Hervis.cz ve spolupráci s O2. Pokud platíte tarif od O2, pak nakoupíte dárky ve slevě 25 % na veškerou obuv a textil. Slevu je možné uplatnit na Hervis.cz a zboží si pak zdarma vyzvednout na prodejnách Hervis Sport, které slouží jako výdejny pro e-shop. Nabídka platí až do 24. 12. 2020.

Zároveň můžete celý měsíc soutěžit o voucher v hodnotě 500 Kč na váš nákup v Hervis Sport. Stačí kliknout na webu O2 na "Získat výhodu a soutěžit". Soutěže se může účastnit každý zákazník O2 Czech Republic, který má službu Mobilní volání. Do soutěže se přihlásíte tak, že získáte slevový kód 25 %. Zařazeni už budete automaticky. Do soutěže je možné se přihlásit pouze jedenkrát. Celkový počet výherců je 3. O výhře budete následně informováni telefonicky a to nejpozději do 72 hodin od vylosování. Každá jednotlivá soutěž se řídí úplnými pravidly na O2vyhody.cz


Hervis Sports nabízí svým zákazníkům kvalitní sportovní produkty pro každého sportovce od běžců, přes cyklisty, lyžaře, turisty až po fitness a mnoho dalších. Vybírat můžete kromě světozných značek i sportovní vybavení úzce zaměřených výrobců jako Benger, Cygnus, Kilimanjaro, X-Fact a další. Unikátní propojení e-shopu a prodejny pak umožňuje snadné vyzkoušení zboží. S výběrem vhodného zboží vám ochotně poradí zkušený personál.


Jak čerpat výhodu?


Klikněte na tlačítko Získejte výhodu nebo Získejte výhodu a soutěžte.

Zadejte své O2 mobilní číslo nebo číslo přípojky a kód z faktury.

Obdržíte SMS se slevovým kódem.

SMS kód uplatněte před placením zboží na pokladně prodejen Hervis Sports nebo kód vložte v online objednávce na www.hervis.cz do pole "Použijte kód voucheru".Pravidla:


Nevztahuje se na zboží označené jako "1. cena", na zboží z platného letáku a na položky v e-shopu v akci "Mega CountDown".

Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi ani poukazy.

Sleva se počítá z aktuálních prodejních cen.

Slevu je možné uplatnit na www.hervis.cz a zboží si ZDARMA vyzvednout v prodejnách Hervis Sports, které aktuálně fungují jako výdejny.Slevový kód, který obdržíte je platný do 24. 12. 2020. Ale objednávejte raději ještě mnohem dříve, pokud chystáte některý z produktů pod stromeček.


Pokud náhodou nejste zákazníky O2 a přesto byste chtěli ušetřit nebuďte smutní. Aktuálně pro vás máme aktivní slevový kupón v hodnotě 20 %, který má podobnou účinnost jako tento od O2. Neznáme ovšem jeho plánovanou platnost, proto s nákupy neváhejte.


Přejeme vám příjemný nákup a spoustu zajímavých dárků pod vánočním stromečkem (třeba právě od Hervis.cz).

Komentáře

CAPTCHA

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.