Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > 25 % sleva pro zákazníky O2

25 % sleva pro zákazníky O2

Jste zákazníky mobilního operátora O2? Pak si můžete užívat sportovní vybavení od Hervis.cz se slevou 25 %. Sleva se vztahuje na veškerý zimní sortiment pro objednávky nad 1000 Kč. Slevu je možné uplatňovat v kamenných prodejnách a na e-shopu až do Štědrého dne.

Hervis.cz touto formou nabízí svým zákazníkům získat kvalitní sportovní vybavení pro tuto sezónu se slevou. Jak čerpat výhodu? Musíte kliknout na kód prodejny nebo kód pro e-shop. Zadat své O2 mobilní číslo nebo číslo přípojky a kód z faktury. Obratem Vám přijde SMS se slevovým kódem. SMS kód pak můžete uplatnit před placením zboží na pokladně nebo jej vložíte v online objednávce na Hervis.cz.

Chcete se dozvědět o dalších slevových kódech z Hervis.cz? Pak se zaregistrujete na stránkách našeho slevového portálu SlevovyKupon.net a přidejte si Hervis.cz mezi své oblíbené obchody. Žádná nabídka už vám pak neunikne.


Hervis.cz

Hervis.cz slevový kupón

V Hervisu naleznete velký výběr sportovního zboží z oblastí: Skialpin, Snowboard, Ski, Cyklo, Outdoor, Fotbal, Tanis, Móda a Fitness, stejně tak jako sportovní oblečení, obuv a vybavení na sport.

Hervis.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.