Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > 3 kupóny na výrobky z Kasa.cz - POUZE DNES

3 kupóny na výrobky z Kasa.cz - POUZE DNES

5.2.2017 napsal(a) Honza H.

Ano, my také jako spotřebitelé nejvíce milujeme slevové kupóny, které platí obecně na celý sortiment zboží. Na online nákupních galeriích ale nemůžete očekávat ohromné procentní kupóny. Často volí cestu spíše pro absolutní částky při odběru nad určitou hranici. A ty také máme rádi. Pokud ale chtějí opravdu poskytnout velkou slevu, tak nám nabídnou slevový kupón na konkrétní výrobek. A to je i případ následujících 3 slevových kupónů do Kasa.cz, které Vám vykouzlí úsměv na tváři, pokud zrovna tento produkt potřebujete.

Kasa.cz slevový kupón

Mnozí lidé, kteří nabízejí servis myček nádobí, Vám řeknou, že BOSCH je rozhodně nejlepší značka pro myčku nádobí. Naše sleva z Kasa.cz se týká konkrétně modelu Bosch SMI46KS01E. Jedná se o výkonnou myčku nádobí z energetické kategorie A++. Tato kráska Vám dokáže umýt až 13 jídelních sad najedou, má neuvěřitelně tichý provoz a je přímo nadupaná technologiemi. Nebudeme Vás unavovat detaily – však vy sami si dokážete přečíst, co všechno myčka umí přímo na profilu obchodu. Stačí jen říct, že tato myčka Vám umyje nádobí opravu spolehlivě bez nutnosti předmývání a to ať už se rozhodnete pro mytí s tabletami nebo s oddělenými přípravky. A Teď to nejdůležitější. Běžná cena myčky na Kasa.cz je 18 490 Kč, což je vcelku hodně. Kasa.cz nabízí slevu 14% (2 500 Kč). S naším kupónem ale ušetříte další 3 000 Kč. Díky tomu za tuto krásnou myčku zaplatíte luxusních 12 990 Kč.

Kasa.cz slevový kupón


Kasa.cz slevový kupón

Milovníci kávy pozor – máte možnost získat opravdu legendární stroj pro přípravu Vašeho oblíbeného nápoje s docela solidní slevou. O čem to mluvíme? KrupsLatte Smart EA860E10 je plně automatický kávovar, který Vám dovolí si vychutnat espresso, risoretto, lungoči nebo různé mléčné varianty jako cappuccino nebo latte. Kávovar můžete obsluhovat pomocí Vašeho chytrého telefonu a oblíbenou kávu tak připravit stiskem jednoho tlačítka klidně z postele. O tomto kávovaru se opět nejvíce dozvíte, pokud si sami přečtete jeho specifikace. Věřte ovšem, že tuhle kávu si rozhodně vychutnáte. A pojďme se opět podívat na slevu. Tento špičkový kávovar Vás běžně vyjde na 25 999 Kč. Kasa.cz Vám na něj nabízí už teď 27 % (7 009 Kč) slevu. S naším kupónem získáte ale slevu další 2 000 Kč a Vaše konečná částka tak bude luxusních 16 990 Kč.

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz slevový kupón

Sušička je jednoznačně vrcholem luxusu, co se praní týče. Pračku dnes získáte vcelku kvalitní za pár korun, žehličky se také dají kvalitní sehnat velmi levně. Sušička je ale velká investice, kterou si každý dvakrát rozmyslí. Sušička prádla AEG AbsoluteCare T8DBE68SC Vaši peněženku při pořízení rozhodně šetřit nebude. Jedná se o špičku na trhu se sušičkami prádla a cena tomu odpovídá - Na Kasa.cz ji koupíte za 23 518 Kč. Výhody sušičky jsou jasné – sušení je otázkou chvíle. Ručníky, prádlo i oblečení jsou nadýchané a voňavé. Váš byt nezatěžujete dodatečnou vlhkostí a tak se vyvarujete vzniku plísně. Přímo na Kasa.cz si můžete pustit několik videí, které se Vás budou snažit přesvědčit, proč je tato sušička AEG ta nejlepší. Hodnocení necháme opět na Vás – ukážeme Vám ale jak ušetřit. Z běžné ceny Výše dostanete od Kasa.cz slevu 15 % (3 528 Kč). Od nás pak díky slevovému kupónu dostanete slevu další 3 000 Kč. Vaše konečná cena za špičkovou sušičku tak bude 16 990 Kč.

Kasa.cz slevový kupón

A teď pozor – sleva končí už dnes. Pokud tedy čtete tento článek ještě v neděli, pak vězte, že máte posledních několik hodin tyto slevy získat. My Vás dále přesvědčovat nebudeme a necháme výrobky na Kasa.cz mluvit za sebe.

Komentáře

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz, to je internetový obchodní dům, prodej mobilních telefonů, digitální foto, audio, video, prodej na splátky, kompletní sortiment, dovoz až do domu.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.