Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > 3 roky záruky

3 roky záruky

Na Hodinky.cz které spadají so skupiny obchodů Vivantis.cz dbají především na kvalitu svého zboží. Do sortimentu dávají pouze takové zboží, které by zaměstnanci i vlastníci sami nosili. Proto se mohou pochlubit nadstandardní dobou záruky na své zboží - tedy 3 roky.

V sortimentu naleznete hodinky značek Adidas, Diesel, Apple Watch, Elite, Casio, Swatch, Seiko, Sencor, Pulsar, Puma, Royal London, Roxy, Pepe Jeans, Police, LaCoste Lego, Jaguar, Lotus, Prim, Morellato, Esprit, Escada, Emporio Armani a spousty dalších.

Ušetřit můžete v rámci slevových akcí a výprodejů stejně jako se slevovými kupóny a kódy, které nám Hodinky.cz pravidelně poskytuje a my je pro Vás shromažďumeme a kontrolujeme. Nezapomeňte tedy před každým nákupem zkontrolovat aktuální nabídku těchto kódů.


Hodinky.cz

Hodinky.cz slevový kupón

Internetové hodinářství Hodinky.cz nabízí několik tisíc modelů značkových hodinek pro muže, ženy i děti. Hodinky Casio, Festina, Axcent of Scadinavia, Esprit, Morellato, Adidas, Storm, Citizen, Dolce&Gabbana, Lacoste a další.

Hodinky.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.