Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > 3x bonusové body za Vaši objednávku

3x bonusové body za Vaši objednávku

Jsou tu cyberweeks a do nich se zapojil obchod Zoohit.cz, který zvýhodní věrné zákazníky ve svém věrnostním programu. Nyní můžete získat trojnásobek bonusových bodů za celou Vaši objednávku. Nabídka platí pouze do 28. listopadu a proto byste neměli tuto jedinečnou příležitost propásnout.

Ještě nejste členy věrnostního programu na Zoohit.cz? Pak je možná na čase právě začát. Sbírat bonusové body se opravdu vyplatí. Body sbíráte při každém nákupu. Není potřeba žádná další registrace, vše je zdarma a naprosto bez závazků. Každých 25 Kč znamená jeden bod. V této akci tedy 3 body. Tyto body pak snadno vyměnít za různé odměny.

Chcete ušetřit při nákupu a získat reálnou slevu navíc k bodům? Pak před odesláním objednávky navštivte stránky našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, kde naleznete zajímavé akční nabídky stejně jako slevové kódy se kterými ušetříte i desítky procent ze svých objednávek.


Zoohit.cz

Zoohit.cz slevový kupón

Váš internetový obchod pro domácí zvířata: potřeby a výživa pro zvířata. Přes 8 000 značkových produktů v oblasti potřeb, krmiva a doplňků pro zvířata, jako např. potřeby pro zvířata, krmivo pro psy a kočky, škrabací strom, králíkárna, doplňky pro psy a kočky.

Zoohit.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.