Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > 90 dní na testování beznámrazové ledničky

90 dní na testování beznámrazové ledničky

10.7.2020 napsal(a) Honza H.

Přemýšlíte o koupi nové ledničky? CO takhle lednička na vyzkoušení na 90 dní zdarma. Respektive 90 dní na vrácení peněz konkrétních modelů lednic.

Datart.cz slevový kupón

Vybrat ledničku, která splní vaše představy není jednoduché. Tolik modelů. Tolik velikostí. Tolik možností. Nejste si jistí, jestli vám bude nová chladnička vyhovovat? Těmto starostem nyní můžete dát snadno sbohem a podrobit ledničku pořádné zkoušce.

Vyzkoušet můžete jakoukoliv ledničku NoFrost ze sortimentu DATART. A testovat ji můžete celých 90 dní. Když nenaplní vaše očekávání, jednoduše ji vrátíte a Datart.cz vám vrátí peníze.

Jak na to?

Stačí nakoupit na e-shopu Datart.cz nebo v kamenné prodejně NoFrost chladničku od jakékoliv značky z nabídky. Hoďte ji k sobě do kuchyně a testujte až 90 dní. Pokud lednička nenaplní vaše očekávání, napíšete e-mail na zaruka@datart.cz a k tomu doplníte informace o nákupu spotřebiče - číslo faktury nebo objednávky, doklad o zaplacení a důvod pro vrácení. Obratem vás budou kontaktovat ze zákaznické podpory Datartu, spotřebič si převezmou a vrátí vám peníze.

Myslíte si, že je sortiment omezený? Ale kdepak. NoFrost technologie je dnes populární a modelů je hodně. Jediné co při nákupu takové lednice obětujete je trochu elektřiny. Ta trocha elektřiny navíc drží plochy, které by se jinak zamrazily bez námrazy. Lednice musí opakovat cykly odmrazování a tudíž spotřebuje o chlup více elektřiny. Za tu otravnou námahu s odmrazováním to ale rozhodně stojí. Mezi těmito ledničkami jsou kombinované chladničky, americké chladničky, kombinované vestavné chladničky a další.

Věříme, že jakmile si tuto lednici pořídíte, už vám z domu nepůjde.

Komentáře

CAPTCHA

Datart.cz slevový kupón

Maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Zákazník může uskutečnit nákup v jedné z prodejen po celé ČR, nebo přes e-shop.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Datart.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.