Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > 90 dní na vrácení peněz s televizemi a soundbary Samsung

90 dní na vrácení peněz s televizemi a soundbary Samsung

5.6.2020 napsal(a) Honza H.

Tato svým způsobem akční nabídka je zacílena především na perfekcionisty v oblasti domácího audia a videa. Málokdo totiž fungující televizi vrací, pokud s ní není nějaký vážný problém. Samsung se ale cítí natolik spokojený se svými produkty, že i těm nejradikálnějším milovníkům špičkového obrazu nabídne 90 dní na vrácení produktů Samsung - televizory a soundbary.

Datart.cz slevový kupón

Ono to také vyplývá z faktu, že vybrat dnes televizi není žádná sranda. Marketingové triky výrobců udělaly z různých odborných termínů nepřehledný nepořádek. Když se řekne 4K, nemůžete se totiž spolehnout na to, že dostanete opravdu 4K rozlišení. A podobně tomu je i u dalších vlastností televizorů.

Pokud chcete mít doma to nejlepší a při výběru váháte, rozhodování vám Datart.cz a Samsung rozhodně usnadní. Kupte si na Datart.cz jakoukoliv televizi nebo soundbar od Samsung a o jejich kvalitách a funkcích máte čas se přesvědčit v pohodlí domova až 90 dní. Pokud se vám líbit nebudou, prostě je vrátíte. A když splní vaše očoekávání, bude vás těšit parádní obraz i zvuk a také pocit správné volby.

Jak na to? Kupte jakoukoliv televizi nebo soundbar Samsung v době konání akce. Jakékoliv nepoškozené a funkční zboží můžete v kompletním balení vrátit do 90 dní od nákupu bez udání důvodu osobně na prodejně nebo zasláním do skladu. Na účet vám bude připsána plná nákupní suma. Akci můžete využívat do 30. 6. (platí pro nákup).

Využití akce není podmíněno ani kupní cenou. Nebojte se proto využívat také slevové kupóny z našeho slevového portálu Slevovykupon.net.

Komentáře

CAPTCHA

Datart.cz slevový kupón

Maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Zákazník může uskutečnit nákup v jedné z prodejen po celé ČR, nebo přes e-shop.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Datart.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.