Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > 90 dnů na rozmyšlenou

90 dnů na rozmyšlenou

Nakupování kosmetiky, obzvláště parfémů může být po internetu složité. Ne vždy máte správnou představu o vlastnostech (třeba vůni) produktu a když dorazí domů, jste zklamaní. U Notina se ale nevystavujete žádnému riziku. Notino.cz Vám totiž na vrácení zboží dává celých 90 dnů. Pokud se tedy netrefíte a budete chtít nákup vrátit, zašlete všechno zpět podle instrukcí a Notino Vám vrátí plnou cenu.

S poštovným to také není žádná tragédie. Pro doručení prvním i dalším si můžete vybrat třeba síť úschoven Zásilkovna, kde za doručení platíte pouhých 49 Kč. A že jste se netrefili a chcete vybrat jiný produkt? Z 55 000 produktů od 1 500 značek skladem si vybere každý. A pokud se netrefíte znova? Není problém. S Notinem si můžete vybírat tak dlouho, dokud to prostě nebude to pravé ořechové. Přejeme šťastný nákup.


Notino.cz

Notino.cz slevový kupón

Internetová parfumerie, která nabízí originální značkové parfémy a kosmetiku s expresním doručením. V nabídce najdete parfémy značek jako Dolce & Gabbana, Hugo Boss, Dior, Calvin Klein, Gucci, Armani, Bvlgari, Davidoff, Escada, Givenchy, Chanel.

Notino.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.