Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > About You Válí

About You Válí

23.3.2021 napsal(a) Honza H.

Na AboutYou.cz máte nyní možnost ukázat co ve vás je a získat tak 250 000 Kč účastí v televizní kampani obchodu. Jedná se o přípravu na květnovou televizní kampaň ve které chce Aboutyou.cz vědět, co pro vás About You znamená. Neváhejte a zúčastněte se této kampaně k níž kromě potenciálního výdělku 250 000 Kč získává každý 50 % kupón na nákup a šanci stát se součástí televizní reklamy.

Ptáte se tedy, jak se zúčastnit? Je potřeba krativita. Aboutyou po vás žádá, abyste jim poslali video s vaším nejvtipnějším, nejbláznivějším a nejlepším zážitkem, který se týká About You. Nebo jim prostě řekněte, co na nich milujete.

Natočte video, které bude zábavné a kreativní a které nebude delší než 15 vteři a zároveň kratší než 10 vteřin. Zkuste to udělat tak, aby šlo o vertikální portrét. Soubor by neměl mít 10 megabytů. Měl by být slyšet váš hlas a ideální bude, když zapojíte i AY doručovací balík, který vám dorazil. Při natáčení svého videa dbejte na bezpečnost a respektujte nařízení ohledně Covidu.

Toto video posílejte v období od 1. března 2021 do 28. března 2021 na aboutyou-vali.cz. Pokud vaše video splní podmínky, pošlou vám za odměnu slevový kupón na 50 % prostřednictvím mailu do 24 hodin od nahrání. Porota pak video prohlédne, ohodnotí podle požadavků a vybere výherce. Může se to stát kdykoliv. Každý výherce bude informován, že jeho video se stane součástí reklamní kampaně. Na aboutyou-vali.cz můžete prohlížet příklady videí a také tam uvidíte aktuální výherce, kteří budou postupně přibývat.

Tato výzva je sponzorována ABOUT YOU. TikTok tuto výzvu nesponzoruje ani nepodporuje.TikTok nepřebírá žádnou zodpovědnost za tuto výzvu a nemá žádnou kontrolu nad výzvou ani nad cenami. Chcete-li získat úplné informace o tom, jak se zúčastnit, a zjistit všechny podmínky akce, klikněte sem.

KomentářeAboutyou.cz slevový kupón

Objednej si dámskou, pánskou a dětskou módu v online obchodě ABOUT YOU. Doručení & vrácení zboží ZDARMA.

Aboutyou.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.