Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Akce týdne na Music-city.cz

Akce týdne na Music-city.cz

Music-city.cz nabízí sortiment pro každého hudebníka za skvělé ceny. Věrní zákazníci ale vědí, že mohou výrazněji ušetřit i jinde. Třeba v akci týdne.

Akce týdne se samozřejmě každý týden mění. Obvykle se jedná o limitovanou nabídku jen pro zákazníky obchodu Music-city.cz, kterou jinde nenajdete. Slevu na produkt uplatníte opsáním kódu do pole "poznámka" který najdete v košíku na e-shopu. I akce týdne se počítá jako akční nabídka a tak bohužel není možné uplatnit žádný další kupón. Pokud si ale z nabídky akce týdne veberete, garantujeme Vám, že nabídka bude tak výhodná, že žádnou další slevu už chtít nebudete, protože by Vám pak nákup připadal už nemorální.

Jako příklad akce týdne můžeme uvést třeba: Kompaktní kolegimum pianistů. Jednalo se o slevu na klaviaturu FP-30 BK, která je vhodná pro začátečníky. Tato klaviatura dokáže Vaše sny o hraní na klavír uvést v realitu. Nabídne množství volitelných zvukových presetů, vinikající kvality, které můžete dále efektovat.


Music-City.cz

Music-City.cz slevový kupón

Internetový obchod pro muzikanty. Nabízíme kytary, bicí a další hudební nástroje, zvukovou i světelnou techniku, DJ's, home recording a další za nejlepší ceny! Doprava zdarma, možnost vrácení do 30 dnů a další nadstandardní služby.

Music-City.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.