Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Akční nabídka: Chladicí taška Liebherr zdarma

Akční nabídka: Chladicí taška Liebherr zdarma

15.5.2024 napsal(a) Honza H.

Léto se blíží a s ním i teplé dny, kdy si rádi dopřejeme osvěžení v podobě ledově vychlazených nápojů či zmrzliny. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní mrazničku, která vám nejen udrží potraviny čerstvé, ale zároveň ušetří energii a nabídne řadu inovativních funkcí, máme pro vás skvělou zprávu. Liebherr, známý výrobce chladicích a mrazicích zařízení, přichází s atraktivní akcí, která rozhodně stojí za pozornost.

Mall.cz slevový kupón

Proč zvolit mrazničky Liebherr?


Energetická účinnost na prvním místě

Mrazničky Liebherr jsou navrženy tak, aby dosahovaly maximální energetické účinnosti. Díky inovativní technologii BluRoX, která kombinuje vakuovou izolaci s perlitem, dosahují tyto spotřebiče energetické třídy B. To znamená, že oproti běžným mrazničkám ušetříte až 35 % elektřiny. Během celé životnosti spotřebiče tak můžete ušetřit několik stovek eur.

NoFrost – žádná námraza, žádné starosti

S technologií NoFrost se již nemusíte starat o nežádoucí tvorbu námrazy a ledu. Tento systém zajišťuje, že mraznička zůstane vždy suchá a čistá, což zjednodušuje její údržbu a prodlužuje životnost potravin.

Flexibilita s funkcí VarioSpace a SpaceBox

Liebherr mrazničky jsou navrženy s ohledem na potřeby zákazníků. Díky systému VarioSpace můžete snadno vyjmout zásuvky a vodorovné skleněné police, čímž získáte více prostoru pro uložení velkých položek, jako je například několikapatrový zmrzlinový dort. SpaceBox pak nabízí extra prostor s výškou 250 mm, ideální pro velké potraviny.

FrostProtect – ideální i pro nevyhřívané prostory

Nemáte doma na mrazničku dost místa? S technologií FrostProtect můžete mrazničku umístit i do nevyhřívaných místností, jako je sklep nebo garáž. Mraznička bude fungovat spolehlivě i při nízkých teplotách až do –15 °C.

Pohodlí s funkcí EasyOpen a IceMaker

Funkce EasyOpen umožňuje snadné a pohodlné otevírání dveří mrazničky, i když jste je právě zavřeli. Už se vám nestane, že byste museli vyvinout velkou sílu při opakovaném otevírání. IceMaker s pevnou přípojkou vody zajistí stálý přísun kostek ledu, což oceníte zejména během letních dnů nebo na oslavách.

Akční nabídka: Chladicí taška Liebherr zdarma

Od 1. května do 31. srpna 2024 probíhá speciální akce, při které získáte ke každé koupené mrazničce Liebherr chladicí tašku Liebherr zdarma. Tato kvalitní taška s obsahem 15 litrů je ideální na cesty, pikniky nebo třeba na nákupy. Budete mít vždy po ruce dostatečné množství chlazeného jídla a pití.
Jak na to?

- Kupte mrazničku – V období od 1. května do 31. srpna 2024 zakoupíte mrazničku Liebherr u prodejců, kterým důvěřujete. Doporučujeme například Mall.cz, kde najdete široký výběr modelů.

- Zaregistrujte mrazničku – Do 30. září 2024 nahrajete fakturu na internetové stránce Liebherr a zaregistrujete svou novou mrazničku.

- Užívejte si příjemné chvíle – Po kontrole vašich údajů vám do 3 týdnů od potvrzení registrace zašleme chladicí tašku přímo k vám domů.

Vyberte si svůj model

Liebherr nabízí širokou škálu mrazniček, od vestavěných modelů až po volně stojící mrazicí truhly. Všechny tyto spotřebiče jsou navrženy s důrazem na kvalitu, spolehlivost a dlouhou životnost. Díky moderním technologiím a preciznímu zpracování splňují nejvyšší standardy jakosti.

Model FNA 6625


Jedním z doporučovaných modelů je FNA 6625, první mraznička na světě ve třídě energetické účinnosti B. Tento model je ideální pro ty, kteří chtějí šetřit energii a zároveň mít jistotu, že jejich potraviny budou vždy dokonale zmražené.

Závěr

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní mrazničku, která vám nabídne řadu moderních funkcí a úsporu energie, mrazničky Liebherr jsou tou správnou volbou. Nezapomeňte využít aktuální akci a získejte k nákupu chladicí tašku zdarma. Navštivte Mall.cz nebo jiného důvěryhodného prodejce a pořiďte si mrazničku, která vám bude sloužit po mnoho let.

Pro více informací a registraci své nové mrazničky navštivte oficiální stránky Liebherr. S Liebherr si můžete být jisti, že volíte kvalitu a spolehlivost "Made in Germany".

Komentáře

CAPTCHA

Mall.cz slevový kupón

Internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl. Již od roku 2000 se v Mall.cz snaží být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.