Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Alpine PROgram

Alpine PROgram

Věděli jste, že se můžete stát členem věrnostního programu, který Vám přinese řadu výhod při nákupu značky AlpinePro v oficiálním e-shopu nebo na prodejnách?

Získáte uvítací voucher v hodnotě 100 Kč za registraci. Budou pro Vás připravené pravidelně výhodné ceny vybraných produktů. Pokud budete na AlpinePro.cz nakupovat, pak získáte také speciální bonusové vouchery za Vaše nákupy. Za každý nákup sbíráte také boty na svůj uživatelský účet. Každý měsíc můžete získat za 2 000 bodů bonusový voucher v hodnotě 100 Kč. Čím více bonů nasbíráte, tím vyšší bude hodnota Vašeho bonusového voucheru.

Mimo toho získáte také přístup k exkluzivním nabídkám a pozvání na zajímavé akce. Kdykoliv můžete přistoupit do svého členského účtu a nahlédnout na počet bodů a účtenky.


Alpinepro.cz

Alpinepro.cz slevový kupón

Alpine Pro je outdoorová firma, která vyrábí funkční oblečení pro sport i volný čas. Používají vysoce funkční materiály, které jsou ověřeny českými olympioniky jako je např. Ondřej Synek, Tomáš Verner, Jaromír Jágr, Tereza Huříková nebo Klára Křížová.

Alpinepro.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.