Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States

Alza ISIC

Alza ISIC slevy pro studenty jsou velmi populární. Alza nabízí studentský program. Ten nabídne až 15 % ISIC slevy, speciální ceník ušitý na míru právě studentům, jednorázové akce a jednoduchý systém, jak se k nim dostat. Nepotřebujete totiž nic jiného než platný ISIC.

Proč by měl Alza ISIC program studenty zajímat? Protože takovou slevu nikdo jiný nenabídne, tedy rozhodně ne na sortiment elektroniky. Mimo to pak můžete v rámci studentského programu využít i dalších jednorázových ISIC slev, které sahají až do výše 30 %. Tyto speciální nabídky platí pouze po omezenou dobu a týkají se vždy vybraných skupin produktů. Aktuální seznam pak najdete na alza.cz/student a v tuto chvíli můžete získat slevu 5 % na parádní telefon Honor 8. Jak na to? Stačí se zaregistrovat se svým ISICem nebo ho spojit s existujícím účtem. Při každém nákupu pak nemusíte kartu zadávat.


Alza.cz

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.