Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Alza je skvělé místo pro firemní nákupy

Alza je skvělé místo pro firemní nákupy

7.8.2020 napsal(a) Honza H.

Máte malou nebo střední firmu? Alza.cz se může postarat o všechny vaše potřeby tak, abyste se mohli na plno starat o předmět podnikání a méně o to, co k němu potřebuje. Alza nabídne nejširší sortiment s rychlým doručením. A pro placení poskytne fakturu s odloženou splatností nebo možnost pronájmu elektroniky od 4 měsíců. Alza pro firmy nabízí přímý kontakt s obchodníkem i o víkendech, B2B program s výhodnějšími cenami a další benefity včetně instalace na dálku.

Alza.cz slevový kupón

Jak Alza pro firmy funguje? Nejprve se musíte zaregistrovat a vyplnit firemní fakturační údaje, aby o vás Alza věděla. Registrace je samozřejmě zdarma a vyplnění vám zabere 1 minutu. Pak vám bude přidělen osobní obchodník. Tento obchodník s vámi projde vaše potřeby a nabídne nejvýhodnější řešení. Můžete začít využívat speciálních služeb, ceníku i poradenství. Získáte také přístup k lepším cenám, službám na míru i specializovanému poradenství.

Se službou Alza pro firmy získáváte:

- Přímý kontakt na svého obchodníka, který vám nabídne speciální služby

- možnost individuálních projektových cen a exkluzivních obchodních nabídek

- Servis, služby a odborné poradenství

- Zajištění i produktů mimo katalog - pokud potřebujete něco, co jste nenašli v nabídce Alza.cz

- Lepší možnosti financování včetně faktury s odloženou splatností

Pro firemní zákazníky jsou připraveny akční B2B ceny. Stačí mít na registraci vyplněné IČO a u produktů automaticky uvidíte nižší ceny. Zlevněny jsou také softwarové produkty od Microsoftu. I u těchto položek uvidíte automaticky nižší ceny. S alza.cz můžete také jednoduše převádět prostředky z proplacených stravenek Gastro Pass a Gastro Pass CARD na zákaznický účet. Kredity je možné následně také využívat k nákupu kteréhokoliv z více než 100 tisíc druhů zboží.

Součástí programu jsou také speciální služby pro firmy. Nákupem zboží to prostě nekončí. Alza.cz totiž firemním zákazníkům nabízí paletu služeb včetně technické podpory, profesionální instalace a nadstandardní možnosti financování.

Alza zajistí instalaci na místě ve vašem sídle. Zprovozní a nainstalují zakoupený počítač, notebook, tiskárnu a jiné spotřebiče. Připraví pro vás také návrhy sítí pro vaši kancelář. Postarají se od začátku do konce o její realizaci. S Alzou neztrácíte ani minutu. Spoustu služeb vyřídíte i na dálku. Máte jakýkoliv problém s hardwarem? Stačí se ozvat. Zjistí, co funguje a co nefunguje a navrhnou vám řešení. Firmám nabízejí také celou řadu možností financování od leasingu, přes oblíbenou službu Alza NEO až po možnosti plateb na fakturu se splatností. Leasing pro firmy zajišťuje společnsot GRENKELEASING s.r.o.

Alza.cz slevový kupón

Speciální pozornost firem je nyní věnována ukončené podpoře systému Windows 7. ta skončila 14. ledna 2020. Pro faši firmu to může znamenat například nesplnění podmínek GDPR podmínek. Windows 10 pro nabídne možnos šifrování s ohledem na GDPR, ochranu informací WIP, která pomůže chránit důležité informace nebo třeba možnost vzdáleného ovládání. Alza.cz vám v tomto ohledu ráda pomůže - stačí požádat.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.