Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Alza s vaší pomocí pomáhá Ukrajincům

Alza s vaší pomocí pomáhá Ukrajincům

25.2.2022 napsal(a) Honza H.

Alza.cz přináší charitativní projekt. Ukrajina čelí invazi vojsk Ruské federace. My jako český národ, který ještě v paměti nese podobnou zkušenost, se smutkem sledujeme ukrajinské odhodlání bránit svou zem. Proto je tu sbírka, ve které může přispět každý z nás. Vybrané prostředky Alza poskytne ukrajinské neziskové organizaci Повернись живим / Come Back Alive, která se dlouhodobě zabývá distribucí ochranných pomůcek a materiálu obráncům Ukrajiny.

Alza.cz slevový kupón

Ukrajina je suverénní stát a má nárok na sovu územní celistvost. Celý národ s hlubokým pohnutím sleduje odhodlání ukrajinských přátel bránit svou vlast. Obdivujeme jejich nasazení, touhu po svobodě a vzdor proti agresi Ruska. V tuto tragickou chvíli nesmíme pasivně přihlížet k páchanému bezpráví.

Paměť národa:

Od roku 2020 se díky pobočce Paměti národa na Ukrajině podílí organizace na budování historické paměti této země. Organizuje zde partnerskou síť dokumentaristů, kteří zaznamenávají rozhovory převážně s pamětníky 2. světové války a komunistických represí. Spoluorganizují vzdělávací projekty ve školách. Na Ukrajině bude samozřejmě ve svých aktivitách i nadále pokračovat bez ohledu na agresi Ruska.

POst Bellum je nezisková organizace, která od roku 2001 vyhledává a nahrává vzpomínky pamětníků klíčových momentů 20. století. Stěžejním projektem Post Bellum je právě Paměť národa, sbírka svědectví konkrétních osobností, fotografií, deníků a různých archiválií z období totalit 20. století. Sbírka dnes čítá tisíce zpracovaných materiálů v archivu přístupném veřejnosti.

Mikuláš Kroupa je spoluzakladatel a ředitel neziskové organizace Post Bellum, kterou v roce 2001 registroval s právníkem Vítem Makariem a historikem Michalem Šimůnkem. Je spolutvůrcem digitálního archivu Paměť národa a spoluautorem úspěšného rozhlasového dokumentárního cyklu Příběhy 20. století, který připravuje pro Český rozhlas (od května 2006), a také jedním ze scenáristů televizního cyklu Příběhy 20. století.

Alza.cz slevový kupón

Potvrzení o daru vám bude vystaveno koncem ledna následujícího kalendářního roku. Alza technicky zajišťuje rozesílání potvrzení o přijetí daru vystavených jménem organizací, které jsou zapojeny do platformy Souhvězdí pomoci. V potvrzení budete uvedeni jako dárce. Údaje budou převzaty ze zákaznické registrace a není možné je dodatečně měnit. Fakturační adresa bude na potvrzení o daru zobrazena jako adresa trvalého bydliště.

Přispívání funguje stejně jako ostatní projekty Souhvězdí pomoci na Alza.cz:

Místo, kde můžete pomáhat konkrétním dobročinným projektům. Stačí vybrat, párkrát kliknout a vaše pomoc bude na cestě. 100 % příspěvků odešleme neziskové organizaci. Do začátku jsme přispěli 600 000 Kč.

Vyberte si projekt či organizaci, která vám je nejbližší.
Zvolte částku, kterou chcete přispět.
Dokončete svůj nákup - s dalším zbožím nebo bez.
Dobročinné organizace obdrží celou částku od všech dárců.

Doufáme spolu s vámi, že situace na Ukrajině se brzy vyřeší s co nejmenším počtem obětí a že Ruští agresoři budou hnáni k zodpovědnosti za ztracené životy.

Komentáře

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.