Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Alza slevy pro studenty

Alza slevy pro studenty

25.3.2021 napsal(a) Honza H.

Věděli jste, že Alza.cz má výhody pro studenty? Alza.cz nabízí nejkomplexnější studentský program mezi českými e-shopy. Součástí programu je i mimořádně výhodný ceník s možností získat praxi při studiu. Unikátní zázemí je určeno pro relaxaci či studium a na Alza.cz mají studenti také možnost představit své projekty v atraktivních a kreativních soutěžích.

Alza.cz slevový kupón

Registrací ISCIc průkazu na Alza.cz okamžitě získáte výhodnější ceník se slevami téměř na vše a také různé cenově omezené akce na vybrané značky produktů. Výhodnější ceny a slevy u produktů se přihlásí pouze uživatelům, kteří jsou přihlášení a mají ověřený platný ISIC.

Kromě výhod při nákupech ocení možnosti pracovní příležitosti. Alza není úplně normální firma a to nejen proot, že ji reprezentuje zelený mimozemšťan, který rozbíjí staré spotřebiče. Rádi tu dělají věci po svém a jsou průkopníky v maloobchodu v Česku. Dělají tu tišší introverti i energičtí exhibicionisté, křehké duše i otřesní cynici, jsou tu geekové i kravaťáci. Každý je jiný, ale každý nějak musí začít a Alza.cz dává příležitost studentům. Můžete tu dělat na praxi při škole. Díky takové praxi se vám v budoucnu bude lépe hledat zaměstnání. A možná ani nebudete muset, protože na Alza.cz si vás nechají. Alza také organizuje trainee programy, organizují veletrhy a přednášky nebo kreativní challanges.

Hráče mohou bavit různé projekty. Aktuálně se můžete stát novým mistrem v Gran Turismo Sport na PS4. to je akce pořádaná ve spolupráci s RedBullem

Pravidla soutěže

Vyzvedni si gamepad u personálu na prodejně, vyplň registrační formulář a pak už jen zajeď nejlepší čas měsíce ve hře Gran Turismo Sport na PS4. Pro všechny závodníky je předem stanovená trasa a auto. O svém nejlepším čase informuj personál prodejny (vyfoť svůj výsledek a ukaž personálu). Vítěz bude vyhlášen vždy do 15. dne následujícího měsíce. Podrobnější pravidla AlzaGEAR najdeš na nástěnce na prodejně v Dejvicích.


A podobných akcí bude za dobu trvání programu zajisté více.

Studenti si také užívají skvěle vybavený prostor, který je určen pro studium, práci i relaxaci. V zázemí je projektor, chytrá zeď, herní konzole a vychytávky k pořádání přednášek a prezentací k vyhlášeným projektům. V Dejvicích se rozhodně nudit nebudete. Pořádají tu pravidelně workshopy a přednášky. Vymýšlejí pro vás nové soutěže a nezapomínají také na zajímavé projekty. Nejlepší bude, když se přijdete podívat (až skončí Covid). Prostředí je maximálně příjemné, funkční. Myslelo se na všechno.

Místo pro prezentace

Odprezentuj nám svůj nápad, přijď na přednášku nebo na výstavu technologických novinek.

Gaming zóna

Parádní herní kout s nadupanými Playstationy a zdí pro zvěčnění jmen vítězů á la Top Gear.

Relax zóna

Přijď si k nám oddechnout, projít si novinky na tabletu s Alza Premium nebo dobít mobil či notebook.

Soutěže a výzvy

Pravidelně připravujeme soutěže a výzvy, ve kterých můžeš ukázat kreativitu a získat pěkné odměny.


PS: ke studentským slevám je možné kombinovat slevové kupóny a kódy, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net.

Komentáře

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.