Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Alza v protiútoku

Alza v protiútoku

11.11.2016 napsal(a) Honza H.

Předvánoční Válka je v plném proudu. Alza začala se skvělými slevami na všechny své produkty a Mall.cz vrátil úder slevovými kupóny na elektroniku I ostatní zboží. Alza je ale velký bojovník a bez boje se rozhodně vzdát nehodlá. Vypouští tedy do světa další skvělé kupóny, kterých můžeme my, smrtelníci, využít.

Alza.cz slevový kupón

Vše začíná u televizí. Už takhle je mnoho modelů televizorů v čase předvánočním zlevněno. Vezměme si jako příklad Skvělou Smart televizi s úhlopříčkou 55 palců od výrobce Samsung UE55KU6172. Ta standardně stojí až nehorázných 32 990 Kč. Vy ji nyní koupíte na Alza.cz za skvělých 22 990. K tomu navíc můžete uplatnit slevový kód na 400 Kč. Tento kód platí na všechny televizory v nabídce Alza.cz bez ohledu na to, zda jsou už zlevněné nebo ne.

Alza.cz slevový kupón

Věděli jste, že Alza.cz nabízí také šperky? My také ne. Ukázalo se ale, že Alza.cz ve své sekci Alza trendy nabízí parfémy, šperky, hodinky, hodiny a budíky, kosmetiku, make-up, péči o tělo a vlasy a také kontaktní čočky. Pokud si v této sekci vyberete šperky pro svou drahou polovičku nebo klidně sami pro sebe, můžete uplatnit slevový kupón v hodnotě 200 Kč. Tato nabídka platí na veškeré šperky, i ty, které jsou již zlevněné.

Alza.cz slevový kupón

O slevě na žehličky Tefal jsme se již zmínili v jednom z předchozích dílů našeho magazínu. Tato sleva, díky které získáte 20 % slevu na veškerý sortiment žehliček Tefal, je ale natolik významná, že jsme se rozhodli Vám ji znovu připomenout. Tato sleva platí do 21. listopadu.

Podobný kupón jako je na televizory a šperky můžete uplatnit také u mobilních telefonů. Zde jsme ovšem u našeho testování narazili na hranici 5 000 Kč pro minimální hodnotu přístroje. Pokud tedy chcete uplatnit slevu 200 Kč na mobilní telefony, dejte pozor, aby cena přístroje (i po slevě) byla alespoň 5000 Kč. Slevu lze ale uplatnit i na již zlevněné telefony.

Kdybychom Vám tady takhle přehledně vypisovali všechny kupóny, které Alza.cz nabízí nově v listopadu, byli bychom tu ještě dlouho. Vezmeme to proto zrychleně.

- 100 Kč sleva na hračky- 100 Kč sleva na malé domácí spotřebiče (šlehače, mixéry atd. )

- 200 Kč sleva na robotické a digitální hračky

- 300 Kč sleva na notebooky

- 100 Kč sleva na parfémy

- 100 Kč sleva na zimní výbavu- 100 Kč sleva na dárkové sady

- 100 Kč sleva na ruční nářadí

Je velmi pravděpodobné, že uplatnění kupónu bude podmíněno minimální hodnotou vybraného zboží. Kupóny nám dorazily bez popisu, kolik tato hodnota je. Pokud na tuto hranici narazíte, budeme rádi, když se podělíte o tuto informaci s námi i ostatními uživateli v komentářích pod tímto příspěvkem, u jednotlivých kupónů nebo klidně v rámci naší Facebookové skupiny.

Přejeme Vám hezký zbytek dne a ozveme se Vám s dalšími slevami již brzy Váš SlevovyKupon.net.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.