Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Alza vymění vaše dárky až do konce ledna

Alza vymění vaše dárky až do konce ledna

2.1.2023 napsal(a) Honza H.

Na Alza.cz dobře vědí, že občas se s dárkem netrefíte do vkusu. Proto tu můžete vrátit všechny produkty, které jste nakoupili a které byly označeny službou "Výměna nevhodného dárku" a to až do 31. 1. 2023 bez ohledu na to, kdy jste je zakoupili. Za poukaz který dostanete výměnou pak můžete vybrat něco jiného.

Alza.cz slevový kupón

Postup je jednoduchý.Tedy pokud jste zakoupili dárek označený touto službou. To zda se služba na dárek vztahovala zjistíte pod obrázkem produktu a tak následně v historii objednávky. Tato služba se nevztahovala na nákupy na splátky nebo pronájmy NEO.

Pokud dárek tedy nebude mít úspěch, přineste ho nepoužitý a nepoškozený případně nerozbalený na pobočku Alza.cz do 31. ledna 2023. Po vrácení nepoužitého nerozbaleného a nepoškozeného zboží vám automaticky zašlou poukaz na další nákup. Poukaz využijete na nákup jiného dárku a jeho platnost je do 14. února 2023. Takže s nákupem dlouho neváhejte.

Pozor. V případě rozbaleného nebo použitého zboží je vrácená poukázka ponížena o určitou hodnotu.

V případě, kdy objednatel splní podmínky, za kterých může službu využít a vrátí poskytovateli zboží, které bylo zakoupeno jako zcela nové, ve stavu špatné nebo znehodnocené, pak objednateli bude nabídnut pouze zpětný odběr zboží za sníženou cenu formou poukazu dle bodu 6. těchto podmínek, případně za 0,- Kč a převzetí zboží do ekologické likvidace.

Podrobnosti o podmínkách vrácení a stavu zboží najdete v podmínkách služby Vrácení nevhodného dárku, které si před návštěvou prodejny pečlivě nastudujte.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.