Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > AlzaEpres COMPLET - přivezou, vynesou, zapojí

AlzaEpres COMPLET - přivezou, vynesou, zapojí

28.9.2021 napsal(a) Honza H.

Znáte to. Objednali jste si novou ledničku, pračku, myčku a teď co udělat až vám jí přivezou. Musíte sehnat ještě někoho, kdo počká na kurýra, vytáhne vám danou věc někam do bytu a s trochou štěstí ho přesvědčíte, aby za vás spotřebič ještě zapojil. V horším případě skončíte s novým spotřebičem na týdny někde v rohu v přízemí, protože jste neuspěli. Alza Expres COMPLET je služba právě pro vás.

Alza.cz slevový kupón

Zboží velkého charakteru vám vynesou až do bytu, spotřebič na místě vybalí, zapojí a nainstalují, uklidí obalový materiál a ještě případně odvezou i starý spotřebič, pokud už dosloužil a nečeká ho další život. Tato služba doručuje podle vašeho výběru od pondělí až do neděle od 8 ráno do 8 večer. Prozatím je služba dostupná v následujících regionech: Praha a Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, Ústí n. Labem, Liberec, Jablonec, Ostrava a okolí. V budoucnu se snad rozšíří na zbytek republiky.

Samozřejmě si za službu připlatíte, ale není to žádná velká pálka. Běžné doručení za uzavíratelné dveře, které bylo dostupné doteď stálo 399 Kč. Pokud si připlatíe za doručení i se zapojením atd, zaplatíte 599 Kč, což se vám rozhodně vyplatí u tak drahého spotřebiče, jako je nová kvalitní pračka nebo myčka. Objednání služby je na pár kliků. Prostě si jako dopravu při objednávce zvolíte AlzaExpres, dokončíte objednávku a počkáte, až vás kontaktuje Alza s termínem doručení. Můžete jej pak samozřejmě telefonicky změnit nebo se jinak domluvit na zákaznickém servisu.

PS: ani vestavné spotřebiče nejsou tabu

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.