Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > AMD Polaris 11 v Prodeji na Alza.cz

AMD Polaris 11 v Prodeji na Alza.cz

19.4.2017 napsal(a) Honza H.

Polaris 11 je tady!! Ano je to tak, od včerejška můžete objednávat nové grafické karty od AMD nazvané Polaris 11, které se pomalu dotahují na nejlepší karty od NVidia. Kde je zakoupit? Samozřejmě ve Vašem oblíbeném obchodě Alza.cz. Vyplatí se?

Alza.cz slevový kupón

Konkrétně karta AMD Radeon RX 580 svým výkonem vyzve výrazně dražší model GTX 1070. Zajímavá ale může být také karta RX 570.

RX580 staví na veleúspěšném jádru Polaris 10, které ale od minulého modelu RX480 dostalo do vínku mnoho změn. Tato grafická karta nyní bude mít 2 304 stream procesorů, které je maximální co dokáže čip Polaris 10 nabídnout.

Například model ASUS ROG STRIX GAMING RX580 nabídne hned jádro o frekvenci 1 431 Mhz a využije paměť 8 GB GDDR5 na frekvenci 8 000 MHz. Co to pro Vás znamená, To pro Vás znamená, že za cenu nejdražších modelů předchozí generace RX 480 získáte nejnovější generaci, která dokáže z čipu vytáhnout opravdové maximum.

Všechny grafické karty nové generace 5 jsou samozřejmě VR ready což ocení především majitelé zařízení Oculus Rift nebo podobných virtuálních realit.

Jaká je nevýhoda takových karet? Někoho možná nepotěší TDP 185 W, které může pro uživatele znamenat nutnost upgradu zdroje. Pokud ale přecházíte ze starších AMD karet nebo i NVidií o tolik si zase nepohoršíte.

V následujících tabulkách, nabízí Alza.cz srovnání RX 480, RX 580 a GTX 1070 (prozatím samozřejmě na papíře)

Alza.cz slevový kupón

a dále pak srovnání RX 470, RX 570 a GTX 1060. V tomto srovnání je velmi je ovšem GTX 1060 stále mnohem vyspělejší v taktu jádra a nenabízí tak příliš objektivní srovnání.

Alza.cz slevový kupón

A na co se s kartami AMD polaris nejnovější generace můžete také těšit? Na využití nejmodernějších technologií jako je:

- HDMI 2. 0b, který zajistí podporu 4K videa při 60 snímcích za sekundu

- H.265 akceleraci ve 4x rozlišení při 60 snímcích za sekundu

- Podporu HDR

- Podporu VR

- Open GPU – tedy otevřené ovladače

Tyto grafické karty spolu s nástupem procesorů Ryzen (aktuálně AMD Ryzen R5) vytvářejí nové zajímavější bitevní pole dvou gigantů na poli GPU (AMD vs. Nvidia) a CPU (AMD vs. Intel) a my moc rádi tuto bitvu sledujeme. Proč? Protože konkurence znamená tlak na cenu a tlak na cenu znamená posun směrem dolů v celém segmentu nejen na straně AMD ale také Intelu, které rádi využijí i zarytí odpůrci AMD, kteří by na AMD zcela bezdůvodně nesáhli ani dvoumetrovou tyčí.Pro ty, kdo se nebrání novinkám, doporučujeme Vám, zčekovat okamžitě nabídku především RX 480 na Alza.cz. Nákupem tohoto čipu rozhodně nebudete litovat.

Komentáře

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.