Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Answear pro chlapy i holky

Answear pro chlapy i holky

13.7.2017 napsal(a) Honza H.

Ano ano, máte pravdu. Co se týče obchodů s oblečením, obuví a doplňky, trochu je zanedbávám. Jsem chlap – nemám v povaze neustále nakupovat oblečení. Vždyť si s jedním párem bot vystačím celý rok a na těch několik zvláštních událostí, které v mém životě nastanou mám ve skříni uložené boty, které mi pro ně poslouží léta. Bylo by ale nefér připravit o nákupy Vás, kteří máte k oblékání kladnější vztah. Pojďme se tedy podívat na to, jakou slevu nám přinesl oblíbený obchod Vás všech – Answear.cz.

Answear.cz slevový kupón

Prozradím Vám malé tajemství – už mám plné zuby sportovního oblečení značek Nike, Adidas a Puma a sám rád občas vklouznu do nějaké hezké košile od značky, které mě možná nic neříká, ale lidé, kteří se vyznají možná budou vědět. A právě Answear.cz nabízí trochu méně okoukané značky oblečení a obuvi. Jedná se totiž o multibrandový obchod s módou, který Vám slouží už od roku 2014 a za tu dobu stihl nasbírat partnerství více než 200 módních značek z celého světa.

V každé kategorii si vyberete ze stovek modelů, šatů různých barev a střihů, topů, halenek, dámských i pánských košil, nepřeberného množství džínových výrobků různých střihů a samozřejmě také boty od lodiček, přes sandály pantofle, tenisky i kotníkové boty i kozačky.

Answear.cz slevový kupón

A co Vám přinášíme za slevu? Jste žena? Pak máte štěstí protože Vás čeká sleva krásných 25 % na celý dámský sortiment zboží. Stačí zadat kód z kupónu a sleva je Vaše. Samozřejmě je tam určité omezení na některé značky, ale to se dozvíte bohužel až po vložení kódu do obchodu – věřím že budete mít se svým nakupováním šatů, obuvi, halenek, džínů a všeho možného štěstí.

Jste muž? No tak to máte také štěstí, protože kód máme i pro Vás. Nové džíny, stylové boty a hlavně značkové košile už se na Vás těší. Stačí zadat kód a získáte také stejně jako ženy 25 % slevu na celý sortiment pánského zboží až na výjimky, které se opět dozvíte až poté, co se Vám neúspěšně povede vložit kód. (Zde jsem pro Vás alespoň zjistil, že sleva neplatí na oblečení značky Tommy Hilfiger).

Answear.cz slevový kupón

Kódy můžete používat bez omezení. Podle dostupných informací, bude tento slevový kód pro obě pohlaví platit až do 15. srpna, takže máte dostatek času nakoupit ne jednou, ale dokonce vícekrát.

Nezapomeňte během té doby sledovat také slevové akce, které nabízí samotné Answear.cz. Můžete natrefit na ještě výhodnější nabídku, než je naše pouhá sleva.

To je pro dnešek ze slevového ráje vše a těšíme se na Vás opět zítra u dalšího dílu našeho slevového magazínu.

Komentáře

CAPTCHA

Answear.cz slevový kupón

Značkové dámské a pánské oblečení. Na Answear.cz naleznete oděvy, oděvními doplňky, obuvi a uvidíte dámské a pánské kolekce více než 200 značek.

Answear.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.