Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Aplikace je pro stálé zákazníky zdarma

Aplikace je pro stálé zákazníky zdarma

Pokud jste stálými zákazníky obchodu caskrmeni.cz a zvládli jste už svou první objednávku, je tu pro vás vychytávka, která je zcela zdarma. Je pro vás připravena možnost opakování objednávek ze samotného obchodu nebo přímo z e-mailu. Opakování objednávek je oblíbené a často používané. Existuje ale ještě pohodlnější způsob jak na to.

Pokud máte chytrý mobilní telefon nebo tablet neváhejte a stáhněte si aplikaci, díky které objednáte za 2 vteřiny a budete mít přitom vše pod absolutní kontrolou. Aplikace je naprogramována ve dvou verzích - pro Android a Apple. Stahujte, zkoušejte a udělejte sobě a svému zvířátku radost. Služba je určena klientům, kteří si váží svého času. K vašim objednávkám bude přistupováno navíc přednostně - takže budou na cestě za vámi ještě rychleji, než při běžných objednávkách z internetu.


Caskrmeni.cz

Caskrmeni.cz slevový kupón

Eshop Caskrmeni.cz nabízí krmení pro psy a kočky. Granule pro psy Kennels, Fit Crock, K-9, Taste of the Wild, Brit Care, Nutra Gold, Magnusson, Sportmix, Ontario, Artemis, Canine Caviar, Earthborn, Cibau, Essential foods, Propac. Dodáváme granule pro kočky Kis-Kis, Nutram.

Caskrmeni.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.