Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Autokosmetika budoucnosti na Kasa.cz

Autokosmetika budoucnosti na Kasa.cz

12.3.2017 napsal(a) Honza H.

Představte si lak na autě, který stále září čistotou a odolá jakémukoliv počasí. Nemusíte s ním každý týden do myčky, a přesto se stále leskne. Vědci pro Vás mají něco, co Vaše problémy s neustále špinavým autem nebo motorkou snadno vyřeší. Vítejte v budoucnosti – začněte využívat NANO technologii. Přípravek se jmenuje Stillguard – jedná se o autokosmetiku využívající nano technologii. A vy nyní přípravky StillGuard nakoupíte velmi výhodně v obchodě Kasa.cz.

Kasa.cz slevový kupón

Samozřejmě se nejedná o levnou autokosmetiku, kterou zakoupíte v každém supermarketu. Je to svého způsobu investice. Pokud tuto autokosmetiku zakoupíte, auto s ní umyjete a ošetříte, nemusíte investovat do několika drahých mycích cyklů v automyčce. StillGuard Vám nabídne komplexní a vysoce efektivní čištění a dlouhotrvající cennou ochranu.

Jak to funguje? StillGuard vytvoří na povrchu laku mřížku, která vykazuje neuvěřitelnou pevnost. Nanočástice, které jsou v kosmetice obsaženy, není možné spatřit běžným okem. Nanočástice pak ochrání lak před nečistotami ale i před škrábanci. Výjimečná je také schopnost odpuzovat vodu, mastnotu a bakterie. Zvýší se tak životnost materiálů, na které StillGuard použijete.

Kasa.cz slevový kupón

Sada StillGuard obsahuje 3 kusy těchto nanotechnologických přípravků pro čištění a pak 2 kusy mikro utěrek pro snadnou aplikaci.

Šampon obnovuje a renovuje lesk a zároveň vytváří ochranu. Ten je zodpovědný za ultratenkou hydrofobní vrstvu, která zamezuje následnému znečištění, otiskům a snižuje usazování minerálních a vápenatých povlaků.

NANO obnova laku je přípravek, který probudí každou karoserii k životu. Dokáže renovovat zašlé barvy a obnovovat jejich lesk a dodávat jim původní jas. Výhodu pak představuje antistatický účinek, který výrazně usnadňuje následné čištění automobilu. K dosažení krásného lesku Vám pak bude dostačovat prosté otření automobilu utěrkou – bude opět zářivě lesklé jako z myčky.

Kasa.cz slevový kupón

Proces čištění automobilu pak uzavírá produkt pro NANO ochranu laku, která se používá na nové barvy a laky bez předchozí úpravy. Na barevných površích prodlouží lesk do efektu zrcadla, vytvoří hedvábný povrch a rozjasní barvy, které zároveň dlouhodobě chrání například před UV zářením, které barvě laku nejvíce škodí.

Podrobnější popis těchto produktů hledejte na Kasa.cz. Nyní se pojďme podívat, jak můžete při nákupu setu nanokosmetiky StillGuard pro automobily na Kasa.cz ušetřit.

Běžná cena tohoto setu je 2 490 Kč, což je vskutku docela hodně a pravděpodobně byste nad nákupem této kosmetiky na Vaší starší Fabii vůbec neuvažovali. Kasa.cz ale nyní tuto sadu zlevnila o 40 %. Její cena pro běžného zákazníka je 1 490 Kč. Vy jste ale chytří uživatelé a víte, že existují slevové kódy. S naším slevovým kódem můžete ušetřit dalších 300 Kč z ceny. Za kosmetiku tak zaplatíte 1 190 Kč, což už je zajímavá cena i pro majitele starších automobilů.

Kasa.cz slevový kupón

Nemáme bohužel tušení, jak dlouho tato sleva a platnost kupónu na Kasa.cz vydrží. S nákupem tedy spíše spěchejte. Jedná se také o velmi vhodný dárek pro majitele automobilů – každý motorista, který má své auto rád, bude za takový dárek určitě vděčný.

Komentáře

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz, to je internetový obchodní dům, prodej mobilních telefonů, digitální foto, audio, video, prodej na splátky, kompletní sortiment, dovoz až do domu.

Kasa.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.