Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Až 30% sleva na dětské knihy od Martinus.cz

Až 30% sleva na dětské knihy od Martinus.cz

27.5.2018 napsal(a) Nikola B.

Když už jsme se jednou začetli, ještě chvíli knihu neodkládejme. Představíme Vám další internetové knihkupectví, které se v posledních několika letech těší stále větší oblibě – Martinus.cz. Ten se taktéž zaměřil na ty nejmenší a vybrané dětské knihy v něm koupíte opravdu výhodně. V nabídce na hlavní stránce je jich jen pár, ale když kliknete na "Děti a mládež", vyskočí tisíce kousků, z nichž některé jsou zlevněné až o 85%.

Martinus.cz slevový kupón

Nebudeme tentokráte rozebírat ani jednu z nich, představíme spíš obchod samotný. Jeho velkou výhodou je ta, že nenabízí JEN knihy, ale i filmy, hry, hudbu, dárkové předměty nebo třeba knihomolská trička. Ty jsou mimochodem velmi originální – jejich cena se pohybuje kolem třech stovek, ale některá pořídíte i se slevou, například pánské bílé s nápisem Četl jsem to dřív, než to natočili, koupíte o 30% levnější. Tričko "Největší knižní hrdina", kde vedle sebe stojí Harry Potter, Gandalf, Pippi Dlouhá punčocha, Anna Shirleyová, Sherlock Holmes, Tyrion Lannister, Jane Eyrová a mnoho dalších hrdinů koupíte s 5% slevou. Pokud Vás zaujalo právě tohle, objednejte raději co nejdříve, tyto postavičky jsou totiž ze soutěže, která již proběhla, proto je počet triček omezen. Neknižní sortiment najdeme taky pod odkazem "Káva a čaj". Tu objevíme nabídku kávy, čaje, horké čokolády, různých dobrot, hrnečků či lahví. Sběratelské hrnečky mají různá knižní hesla, hrdiny, nápisy, tvary, barvy... prostě sběratelské kousky jak se sluší a patří.

Další výhodou nákupu na Martinus.cz je množství akcí. Kromě výhodných cen všech knih pravidelně přináší stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci akcí speciálních. Proč? Zaprvé si myslí, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chce upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. Akce se ale netýkají jen slev jako takových, ale i akcí soutěžních. Čas od času vymyslí opravdu originální soutěž, kde výhry jsou doslova obří! Třeba v takové Knižní šifře mohl jednotlivec vyhrát až 256 knih. Kdyby se mu podařilo najít 42 knížek ukrytých v obraze a v e-shopu v tu dobu nakoupit, získal by poukázku v hodnotě až 21 000 Kč! Spousta dalších se dala vyhrát třeba i ve Dnu nepřečtených knih, kde se hrálo o poukázky na nákup v obchodě. Velmi časté jsou menší soutěže přes Facebook, twitter či newslettery.

Martinus.cz slevový kupón

Do konce měsíce nakoupíte DVD a BLU-RAY filmů za neopakovatelné ceny. Nenechte si ujít nadílku skvělých filmových zážitků od Magicboxu. Na své si přijdou nejen nadšenci skutečného napětí, napínavého drama, ale i jako milovníci animovaných pohádek a dobrodružství. Také máte poslední šanci na nákup končících e-knih. Nebo hledáte způsob, jak zabavit své ratolesti a zároveň tak rozvíjet jejich kreativitu? E-shop připravil speciální akci s 20% slevou na všechny produkty od Hubelina.

Martinus.cz taky rozdává dárky zdarma. Z vlastní zkušenosti se můžeme pochlubit několika originálními záložkami, cedulkami na dveře, ručně psanými blahopřáními, samolepkami a mnoha dalšími originálními dárečky.

Komentáře

Martinus.cz slevový kupón

Knihy a filmy v internetovom knihkupectví Martinus.cz. Více než 100 000 titulů, slevy 5-80%.

Martinus.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.