Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Až o čtvrtinu levnější vůně s našimi kupóny

Až o čtvrtinu levnější vůně s našimi kupóny

12.4.2017 napsal(a) Honza H.

Je tu jaro a proto je čas na novou vůni ! Ne, tím nemyslím, že smrdíte a potřebujete se vykoupat – myslím tím, že jarní parfémy jsou svěží a lehké proti těm, které jste používali v zimě. A to není zpráva jenom pro dámy. Změna parfému může moc dobře zafungovat na holku, kterou chcete sbalit. Takový parfém navíc nemusí být drahý – tedy hlavně díky našim slevovým kupónům pro Douglas.cz.

Douglas.cz slevový kupón

Jak jistě víte, Douglas.cz je internetová parfumerie, která má sice český e-shop, ale česká není. To by Vám ale nemělo bránit v ní nakupovat, protože máte plnou ochranu českého práva, které musí obchod splňovat aby mohl být u nás provozován.

Douglas.cz si pro Vás samozřejmě přichystal na jaro několik akcí. První z nich je možnost získat vzorky kosmetiky zdarma. Vzorky má každý rád. Nemusíte si kupovat celé balení, abyste věděli, jak něco voní nebo jak to funguje. Stačí malý pytlíček a buď výrobek odsoudíte do propadliště toho co si nekoupíte nebo si poznamenáte, že tenhle výrobek byste rozhodně zakoupit chtěli. Vzorky ale také nejsou zdarma. Standardně dostanete k objednávce na Douglas.cz 2 vzorky ke každé objednávce. S naším slevovým kódem získáte 10 vzorků k objednávce nad 1 499 Kč. Proč to nezkusit.

Douglas.cz slevový kupón

Věděli jste také, že parfumerie Douglas.cz nabízí širokou škálu profesionálních beauty služeb, na které se jednoduše přihlásíte prostřednictvím rezervačního systému. Stačí zvolit druh akce, zarezervovat vhodný termín a Vaší oblíbenou pobočku parfumerie Douglas. Rezervovat se můžete na Beauty Street, VIP eventy, poradenství a líčen a make-up školu. O detailech jednotlivých služeb se můžete dozvědět přímo na Douglas.cz.

Douglas.cz slevový kupón

Pro služby jste sem ale nepřišli. Nepřišli jste sem ani pro vzorky – chcete slevy. Chcete slevové kupóny, abyste se mohli kolegům a kolegyním vytáhnout, jak jste výhodně nakoupili ten který drahý parfém. Tak dobrá – už Vás nebudeme déle napínat.

Douglas.cz slevový kupón

Taková sleva na nové jarní vůně se rozhodně bude hodit. Použít je můžete ale také na kosmetiku. Je pravda, že musíte utratit nejméně 999 Kč, ale při nákupu parfémů, které opravdu stojí za toho dosáhnete spíše snadno. A to patří Douglas.cz k těm levnějším parfumeriím.

Slevy jsou venku – není co víc dodat.

Komentáře

Douglas.cz slevový kupón

Hledáte novou vůni nebo perfektní dárek? Douglas dělá život krásnější!

Douglas.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.