Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Bakker.cz poskytne vše co potřebujete pro krásný trávník

Bakker.cz poskytne vše co potřebujete pro krásný trávník

14.5.2020 napsal(a) Honza H.

Každý majitel zahrady se chce na jaře a vlétě těšit z krásného trávníku. Trávník se ale krásným nestane sám o sobě. Je třeba udělat celou řadu věcí, aby takový byl. Pokud vše uděláte správně, můžete se těšit z fantastického výsledku - hezkého zeleného trávníku, který bude příjemný pro oko i pro holou nohu.

Bakker.cz slevový kupón

Klíčem je v dnešní době zajisté zavlažování. O vláhu je třeba dbát po celý rok. Obzvláště v posledních letech, kdy jsou horka extrémní bude třeba trávník kropit i víckrát za týden. Ale pokud se pak vytvoří v trávníku louže, může to znamenat, že nedochází k adekvátnímu vsakování vody. Bude třeba provést vertikutaci. Díky vertikutaci se provzdušní kořeny trávy aby mohla lépe růst. Odstraní se mech. Využít můžete provzdušňovací hrábě nebo vertikutátor. Vše samozřejmě najdete v sortimentu zahradního náčiní na Bakker.cz. Kromě vertikutace je také vhodné odstraňovat plevel. To budete muset dělat celý rok. Vytrhávač plevele tento úkol zvládne snadno a rychle.

Ovšem i na trávníku se mohou objevovat místa, která jsou buď zcela holá nebo vypadají hůře, než jiná místa. V takovou chvíli je třeba se pustit do nápravy. Holá nebo hnědá místa je třeba osít travním semenem. Holá místa pak do pár týdnů zmizí. Aby semena vzklíčila, je třeba je trochu zaválet. Zahradní válec poslouží dobře a semínka trávy - různé druhy, najdete opět na Bakker.cz.

Trávník potřebuje hnojivo, aby byl krásné zelený celou sezónu. Na přelomu března a dubna ho podpoříme v růstu, v červenci a červnu zase potřebuje hnojivo, aby přežil horka. V září a říjnu zase potřebuje živiny, aby se tráva připravila na zimu. Bakker.cz nabídne organická hnojiva, která jsou skvělá pro růst trávníku, strukturu půdy i mikroorganismy, které v půdě žijí.

A pak je tu samozřejmě sekání. Sekat trávník je určitě nutné v letních měsících alespoň jednou za týden, aby zůstal úhledný. Pokud je ovšem teplo, bude se hodit trávník delší - nebude potřebovat tolik vody. Bakker.cz samozřejmě ve svém sortimentu nabídne i sekačky s nastavitelnou výškou střihu případně strunové zarovnávače, které se budou hodit v okrajích nebo na vyšší porost.

Bakker.cz slevový kupón

Tipy: ošetřete svůj trávník vápnem, které umožní trávě čerpat z půdy živiny. K sečení a vertikutaci využívejte vždy pouze ostré a čisté nářadí - zabráníte tak přenosu chorob do trávníku a půdy. Pokud máte v trávníku choroby nebo škůdce, vyberte si z nabídky přírodních pesticidů. Nenechávejte věci na trávníku položené dlouho na stejném místě - objeví se pak holá místa.

Pokud jste v internetovém zahradnictví Bakker.cz respektive Bakker.com ještě nenakupovali, pak vám doporučujeme okamžitě si zřídit nový účet. Obratem vám do e-mailové schránky dorazí sleva 100 Kč na vaši objednávku, kterou budete moci okamžitě využít.

Pečlivě také sledujte nabídku slevových kupónů a nabídek na našem slevovém portálu SLevovykupon.net - ušetřit můžete až desítky procent ze svých objednávek.


Komentáře

Bakker.cz slevový kupón

Společnost Bakker je největším evropským zahradním a zahrádkářským dodavatelem působícím v oblasti zásilkového prodeje.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Bakker.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.