Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Běhej a vydělávej na nákupy s Pilulkou

Běhej a vydělávej na nákupy s Pilulkou

5.6.2020 napsal(a) Honza H.

Bavá vás běhání? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Protože můžete běhat, chlubit se svými výkony a ještě tím vydělat na své nákupy na Pilulka.cz.

Pro všechny nadšence do běhu jsou tu připravené 3 měsíční výzvy. Stačí v kterékoliv z nich naběhat víc kilometrů než alespoň jeden člen týmu Pilulky. Každý komu se to povede získá 100 Kč slevu na nákup na Pilulka.cz a navíc bude zařazený do slosování o balíček produktů pro běžce a startovným na T-Mobile Olympijský běh, který se koná 16. září v Praze.

Pilulka.cz slevový kupón

Chcete se zapojit? Pak stačí mít nainstalovanou v telefonu aplikaci Endomondo (kterou mnozí z vás už stejně používají). V té se zaregistrujete a najdete v ní výzvu. Zaznamenáte svůj běh do Endomondo a výsledek se automaticky započítá do výzvy. V každé výzvě na vás čeká hlavní výhra. Startovné v olympijském běhu, které výzva pokryje v případě vašeho úspěchu má hodnotu 1000 Kč.

Protože Pilulka.cz podporuje aktivní život, vyhraje každý kdo se hýbe. Pokud za dobu akce uběhnete víc kilometrů než jeden člen týmu Pilulky a bude to zaznamenáno přes aplikaci, získáte slevu 100 Kč pro nákup nad 1000 Kč pro své nákupy na Pilulka.cz.

Zároveň sdílejte své fotky na instagramu pod hashtagem #behejspilulkou

A nebyla by to pilulka, kdyby vám k výzvě nedoporučila také některé ze svých produktů pro běžce - minerály proti křečím, energetické tyčinky, minerální a iontové nápoje. Na všechny tyto produkty pak můžete využít slevové kódy, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net.

Komentáře

Pilulka.cz slevový kupón

Online lékárna s desítkami odběrných míst po celé ČR. Rozvoz léků a kosmetických přípravků expresním kurýrem až k Vám domů.

Pilulka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.