Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > BLACK FRIDAY: Maximální slevy od Sportisima

BLACK FRIDAY: Maximální slevy od Sportisima

27.11.2020 napsal(a) Honza H.

Všichni sále doufáme, že letošní zimní sezóna se ještě rozjede. Přinejmenším za omezených podmínek. Ale na sjezdovku se prostě dostanem! A pokud chcete být připraveni, není lepší příležitost, než nakoupit na Sportisimo.cz v Black Friday. Ale nemusíte se připravovat pouze na zimu. Ve slevě jsou tisíce produktů různého druhu.

Sportisimo.cz slevový kupón

BLACK FRIDAY na Sportisimo.cz to je prostě trefa do černého. A to už od pondělí 23. 11. 2020. Vybírat si můžete s maximálními slevami napříč celým sortimentem. Uričtě byste napříkald neměli přehlédnout zlevněnéu zimní obuv, zimní oblečení a další sportovní výbavu. S výběrem ale příliš neotálejte, to nejlepší z TOP značek totiž rychle zmizí.

Pokud se chystáte na lyže, rozhodně by vám neměla utéct sleva 20 % na veškeré zlevněné i nezlevněné sjezdové lyžařské vybavení - lyže, lyžáky, hůlky, helmy, brýle a další věci, které byste na svahu postrádali. Tato sleva už je na e-shopu sportisimo.cz apočtena v cenách a není nutné využívat žádný slevový kód. Na prodejnách Sportisimo vám slevu 20 % odečtou u pokladny. Zboží s maximálními slevami pořídíte až do 30. 11. prostřednictvím e-shopu. Prodejny můžete využít jako výdejny zboží.

Přejeme vám příjemný svátek a nám všem přejeme, aby se nepříznivá situace otočila a mohli jsme vyrazit co nejdříve na svah, na svařák do horské chaty nebo na běžeckou dráhu hezky poránu.

Komentáře

CAPTCHA

Sportisimo.cz slevový kupón

Největší síť maloobchodních prodejen v ČR, s vlastním e-shopem, se zaměřením na sportovní vybavení, textil a obuv. Nabízejí vše pro sport a volný čas od renomovaných světových i českých značek, a to od sportovního oblečení, fitness vybavení...

Sportisimo.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.