Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States

Black Friday na Allegria.cz

25.11.2019 napsal(a) Nikola B.

Jestli jste až doteď váhali, zda letošní Vánoce někomu nadělíte zážitek, právě teď je ta chvíle, kdy byste měli mít rozhodnuto. Protože dnes na Allegrii startuje Black Friday! Více než tisíc zážitků se slevou 20%. A abychom se nemuseli stresovat, že nemáme dostatek času si všechny pořádně projít, můžeme v klidu a pohodlí domova nakupovat ode dneška až do pátku 29. listopadu 2019. A aby nám výběr ještě zjednodušili, přihodili několik tipů...

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Co si budeme povídat, Vánoce nejvíce prožívají a zbožňují naše děti. A nás zase hřeje u srdce jejich výraz, když vidíme, že jsme se dárkem trefili. A právě jednou takovou trefou do Černého může být Den v Hamleys pro čtyři osoby - zvýhodněný Hamleys balíček za 1 500 Kč (původní cena 2 000 Kč). Balíček obsahuje poukázku na atrakce v hodnotě 1 000 Kč a poukázku na nákup v hodnotě 1 000 Kč. S Hamleys kartičkou na atrakce dostaneme 15% slevu na vstup do: Czech RepuBRICK, Motýlího domu a Virtuální reality Golem.

Pro ty starší jsou přichystány únikovky The Chamber zlevněny z 1 790 Kč na 1 432 Kč. Balíček obsahuje absolvování 1 únikové hry z vybraných her od The Chamber (konkrétní výběr na webu v sekci Časté dotazy) dle vlastního výběru až pro 6 osob. Zahrát si můžou v napínavé detektivce, thrilleru, nebo i hororu.

Radost ženám jistě udělá Japonská císařská masáž za 720 Kč. Masáž využívá prastarou japonskou tlakovou masáž a léčebnou metodu Shiatsu, která stimuluje svaly, klouby, krevní i lymfatický oběh. Vychází z tradic čínské medicíny a propojuje moderní medicínu, fyziologii a psychologii. Balíček obsahuje hodinovou masáž celého těla a teplý čaj.

Pánové mohou zkusit Střelbu ze 7 zbraní, startovní balíček za 952 Kč zahrnuje střelbu ze zbraní: Micro odstřelovačka ZKM s puškohledem r. 22LR – 10 nábojů; Pistole Sig Sauer Mosquito – 10 nábojů; Opakovací puška Anschutz – 10 nábojů; Pistole CZ P 07 Kadet 22LR – 8 nábojů; Revolver Kora 22LR – 8 nábojů; Brokovnice dostavníková r. 16 – 2 náboje; Samopal Kalašnikov - 7,62x39 – 4 náboje; Dále obsahuje terče, instruktora s licencí, bezpečnostní úvodní instruktáž, bezpečnostní dozor po celou dobu střelby, krátký odborný výklad ke každé použité zbrani, ochranné brýle, ochranu sluchu a diplom o absolvování střelby.

A co pro babičku a dědečka? Těm by mohl udělat radost Relax na barokním statku - Hot Comfort. Čtyřdenní pobyt nabízí úžasnou atmosféru jihočeského venkova v pohádkovém království klidu a pohody resortu Boží oko. Využít mohou například balíček služeb: ubytování pro 2 v comfort pokoji na 3 noci, 3x bohatá bufetová snídaně, 3x večeře formou výběru hlavního chodu z večerního menu, relax v privátním wellness při svíčkách (láhev vychlazeného sektu, voda s citronem, župany, osušky, prostěradla a relaxační hudba) a masáž dle vlastního výběru pro každého.

Firmanazazitky.cz slevový kupón

Všechny dárky od Allegrie si můžeme nechat dárkově zabalit do krásné červené krabičky ukryté v papírovém pouzdře s efektem parciálního laku. Uvnitř krabičky obdarovaný najde detailní popis zážitku a samozřejmě poukaz, tedy vstupenku na zážitek. Zároveň dostaneme prázdnou kartičku na osobní věnování. Pokud na Allegrii nakupujete poprvé, radíme se zaregistrovat, protože tak dostanete 100 Kč slevu na první objednávku, info o veškerých novinkách a samozřejmě čas od času na mail nějakou tu slevu v podobě slevového kupónu.

KomentářeFirmanazazitky.cz slevový kupón

Nabízíme dárky pro všechny příležitosti. Vyberte svým blízkým zážitky, o kterých tajně sní. Prohlédněte si tipy na dárky, mezi kterými si vybere opravdu každý.

Firmanazazitky.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.