Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Black Friday na Alza.cz končí v neděli

Black Friday na Alza.cz končí v neděli

26.11.2021 napsal(a) Honza H.

Black Fiday na Alza.cz už běží nějaký ten pátek. ALza.cz pro to má kromě marketingových důvodů také důvody praktické. Kdyby omezila Black Friday pouze na jeden den, tak by nestíhalo nejen její logistické centrum zpracovávat tolik objednávek, dost možná ale by nestíhal ani web, který není stavěný na tak velké množství lidí. Proto tu slevy probíhají už od 10. listopadu a skončí v neděli 28. listopadu.

Alza.cz slevový kupón

Slevy na Alza.cz jsou kalkulovány vždy z původních cen v souladu z obchodními podmínkami Alza.cz. Tedy s cenami, jaké produkty měly na začátku při zařazení do sortimentu. Je tedy pravda, že musíte porovnávat stále s konkurencí. Ovšem platí, že u některých produktů tu najdete nyní nejnižší ceny za posledních 365 dní. Nabídka platí po dobu zařazení zboží do této kampaně nebo do vyprodání zboží. Skladová zásoba je společná pro celý trh, kde Alza působí a proto se zboží může vyprodat někdy i velmi rychle.

Alza přináší Férové slevy. Alza má zájem vás nyní informovat o skutečné výši slev v rámci akce Black Friday i na celém e-shopu. Původní cena, tedy ta přeškrtnutá) znamená cenu od 1. listopadu 2021 nejnižší cenu za posledních 30 dní předcházejících 1. dni v daném kalendářním měsíci. Pokud je zboží součástí Black Friday nebo jiné slevové kampaně, tak za období 30 dní předcházejících dni zařazení zboží do takové kampaně. V obchodních podmínkách Alzy pak najdete podrobnější informace o využívání takových slev.

Tak vyrazte na nákup. Do neděle je sice ještě čas, ale zase se mohou vyprodat položky na které si brousíte zuby.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.