Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Black Friday u Marimex.cz

Black Friday u Marimex.cz

26.11.2019 napsal(a) Honza H.

Každý rok řada z vás čeká na ČERNÝ PÁTEK - specificky v jednom obchodě. A tím je Marimex.cz. Ačkoliv produkty z Marimexu nejsou kvůli své vysoké ceně běžným vánočním dárkem, věříme, že vás extrémní slevy v tomto obchodě potěší.

Marimex.cz slevový kupón

U Marimexu vědí, že Black Friday by měl být jen jeden. Také ovšem vědí, že velký nákup jako je bazén nebo sauna by měly být promyšlené. Proto Černý pátek u Marimex.cz platí od 14. do 30. listopadu 2019.

Po tuto dobu naleznete v obchodě Marimiex.cz na 150 reálně zlevněných produktů. Najdete je tak, že budete hledat ikonku Black Friday. U mnohých z těchto produktů byste neměli dlouho otálet, protože nabídka platí pouze do vyprodání zásob.

Marimex.cz slevový kupón

Zdá se vám to málo? Pak můžete využít dodatečnou slevu.

S tímto kupónem můžete ušetřit při nákupu bazénů, dětských hřišť nebo trampolín. Sleva má hodnotu 300 Kč pro nákupy nad 3000.

Marimex.cz slevový kupón

Velmi oblíbenou položkou z Černého pátku jsou zajisté Infrasauny. Proč? Protože venku je zima a pořádné prohřátí těla je rozhodně něco, co se bude v chladném počasí hodit. S tímto slevovým kupónem ušetříte 3 000 Kč na všech Infrasaunách z nabídky.

Podobně můžete ušetřit také při nákupu finské sauny. Zde je sleva ještě vyšší a má hodnotu 4 000 Kč.

Marimex.cz slevový kupón

A je tu ještě jedna položka, která se bude teď před Vánoci rozhodně hodit a tou je LED osvětlení a dekorace. S tímto kupónem ušetříte 25 % na veškerém LED osvětlení a dekoracích.

Marimex.cz slevový kupón

Kupóny jsou zaměřené pouze na konkrétní kategorie. Produktů, které jsou v akcích na černý pátek zlevněné ale naleznete spoustu dalšího zboží jako je bazénové příslušenství, které budete potřebovat ke svému novému bazénu. Dále také hračky na zahradu abyste zabavili děti, když zrovna relaxujete ve vířivce a pak samozřejmě samotné vířivky. Pak už bude stačit pouze nakoupit lahev dobrého šumivého vína, nějaké ty jahody a užívat si pohodu a relax, třeba i v zimních měsících.

Marimex.cz slevový kupón

Chápeme také, že nechcete pořizovat zajíce v pytli. Proto před tím, než si vyberete navštivte prodejnu Marimex v Praze, doma si to nad skleničkou v klidu rozmyslete a pak objednejte za skvělé ceny.

Marimex.cz slevový kupón

Celá akce platí už nějaký ten pátek ( :-D ), ale tento je opravdu tím posledním. Po něm máte ještě celou sobotu na nákup a pak už slevy skončí.

A ještě můžete využívat jednu výhodu. Pokud chcete ušetřit, ale zrovna u sebe nemáte dostatek peněz, můžete během akce Černého pátku využívat nákup na splátky, které jsou zcela bez navýšení. Splátky zajišťuje Hello Bank! Pokud máte ze splátek strach, můžete si navíc pořídit i pojištění schopnosti splácet. Pojištění si sjednáte společně s žádostí o úvěr. Výše úhrady za pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru.

Věříme, že vás nakupování na Marimex.cz v Černém pátku bude bavit a že vám zakoupené produkty budou věrně a dlouho sloužit.

Komentáře

Marimex.cz slevový kupón

Více než 20 let se Marimex specializuje na prodej bazénů a relaxačních technologií. V jejich nabídce naleznete nadzemní, nafukovací, dětské i vířivé bazény Tampa, dále infrasauny, trampolíny, grily, pískové filtrace, solární ohřevy bazénů a široký výběr bazénové chemie a příslušenství k bazénům.

Marimex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.