Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Bojujte se sněhem a ledem levněji

Bojujte se sněhem a ledem levněji

9.2.2017 napsal(a) Honza H.

Sníh a mráz nás několikrát v roce na různých místech naší malé země přece jen zaskočí i přesto, že žijeme v době globálního oteplování. Letošní leden byl velmi mrazivý a podle meteorologů se po krátké oblevě v únoru dostanou teploty opět hluboko pod bod mrazu a možná se budeme těšit z nové sněhové nadílky. Kampaň obchodu Mall.cz na Vás pamatuje a připravila si pro Vás slevy na pomocníky s ledovkou a sněhovou kalamitou. Pojďme se podívat, co můžete získat.

Mall.cz slevový kupón

První co musíte při noční nadílce ráno udělat je odmrazit svoje auto. Samozřejmě máte v autě nějakou tu škrabku na okna. Věřte ale, že i tady se dají dělat věci lépe. Na okna Vám pomůže škrabka od Fiskars za 105 Kč, která je dobře tvarovaná tak, že Vám při škrábání neumrznou prsty od odletujícího sněhu. Pokud bydlíte v horských oblastech, kde není výjimkou, že napadne i více než půl metru sněhu, pak se Vám bude určitě také hodit také skládací lopata na sníh do auta od značky Hecht. Investice na Mall.cz to není velká – 229 Kč. Práci Vám ovšem ušetří obrovskou. Když už mluvíme o autu, Vám také nabízí zlevněná tažná lana, která jsou neocenitelná především ve chvíli, kdy uváznete vy, nebo jiný motorista v příkopu ze kterého je těžké se dostat. V tuto chvíli ale oceníte také nabídku sněhových řetězů. Poslední věcí do auta, kterou by měl mít každý doma nebo přímo v autě jsou startovací kabely. Při hlubokých mrazech to autobaterie prostě často vzdá a je tak třeba pomoc od jiného motoristy, abyste se mohli dostat vůbec do práce.

Mall.cz slevový kupón

Mall.cz slevový kupón

Auto už máte odmražené, ale cesta od Vašeho domu není protažená? Možná se sypače jen opozdily, ale možná se na Vás úplně vykašlali. Co teď? Jak odhrabat desítky metrů zasypané silnice až k výjezdu nebo si uvolnit dvorek? No přece díky elektrické nebo benzínové sněhové fréze. Dávno jsou pryč ty doby, kdy taková fréza stála majlant. Dnes jí zakoupíte za pár tisícovek a její funkci opravdu oceníte ve chvílích velkého sněhu. Mall nabízí mnoho modelů sněhových fréz, které zvládnou pár centimetrů až desítky centimetrů sněhové pokrývky odstranit jako mávnutím kouzelného proutku. A nebudeme si nalhávat – práce s nimi je prostě zábava.

Mall.cz slevový kupón

Všechny frézy od Mall.cz Vám domů budou přivezeny zcela zdarma – tedy pokud předtím ještě odklidíte sníh před Vaším domem, aby Vám tam mohl zajet kurýr s frézou :-D

To je od nás pro dnešek Vše. Sami si prohlédněte nabídku Mall.cz pro boj s ledovkou a sněhem. Než Vám zboží přijede, udělejte si horký čaj a zachumlejte se třeba do overalu od Skippy, který jsme Vám doporučili včera ve Valentýnské akci.

Komentáře

CAPTCHA

Mall.cz slevový kupón

Internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl. Již od roku 2000 se v Mall.cz snaží být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.