Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States

Bonami vrácení zboží

Pokud potřebujete vrátit zboží zakoupené na Bonami.cz, proces je poměrně jednoduchý. Nejprve kontaktujte jejich tým zákaznické podpory na e-mailu sluzebnicek@bonami.cz, zavolejte na číslo 232 005 040 nebo použijte jejich funkci online chatu (nachází se v pravé dolní části obrazovky) v pracovní době (8:00 až 17:00). Dejte jim vědět, co byste chtěli vrátit a kdy. Pokud jste obdrželi poškozené zboží, určitě do 2 dnů od obdržení balíku zašlete fotografie obalu i věci na sluzebnicek@bonami.cz.

Bonami pak zajistí, aby si od vás předmět vyzvedl některý z jejich ověřených přepravců nebo vlastní kurýr. Můžete také požádat o zabalení vráceného zboží. Termín vyzvednutí bude dohodnut s týmem zákaznické podpory. V případě, že dopravce nemůže přijmout termín vyzvednutí, bude vás kontaktovat pro stanovení jiného termínu. Konkrétní čas vyzvednutí bohužel nelze vzhledem k vytíženosti dopravců určit. Když si dopravce přijde vyzvednout balík, ujistěte se, že vyzvednutí potvrdí.

Bonami pokryje náklady na vrácení. Nezapomeňte si stáhnout a vyplnit formulář pro vrácení, který naleznete v sekci "Moje objednávky", již předvyplněný. Na vyřízení vrácení mají 14 dní a během této doby vrátí peníze na účet uvedený ve formuláři pro vrácení.


Bonami.cz

Bonami.cz slevový kupón

Bonami.cz přináší každý den inspiraci a úžasné produkty do domácnosti.

Bonami.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.