Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States

Bonprix vrácení zboží

Bonprix.cz chápe, že někdy může zákazník potřebovat vrátit produkt, který si objednal. Společnost garantuje právo na odstoupení od smlouvy a tím vrácení objednaného zboží bez udání důvodu. Zákazníci mohou odstoupit od smlouvy do 100 dnů od převzetí zásilky. Pro dodržení 100denní lhůty pro podání prohlášení o odstoupení od smlouvy stačí, aby zákazníci toto prohlášení doručili na adresu Bonprix, P.O.BOX 12, 702 12 Ostrava, před uplynutím této lhůty.

Vrácení vzájemných plnění smluvními stranami musí být provedeno bezodkladně, nejpozději však do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Rozhodne-li se zákazník pro odstoupení od smlouvy, musí přijaté zboží zaslat zpět Bonprix.cz do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Bonprix.cz vrátí všechny přijaté peněžní prostředky včetně nákladů na dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Bonprix.cz může zadržet vrácenou platbu přijatou od kupujícího, dokud neobdrží vrácenou položku nebo obdrží potvrzení o jejím odeslání od kupujícího, podle toho, co nastane dříve.


Bonprix.cz

Bonprix.cz slevový kupón

V internetovém obchodě Bonprix najdete módní oblečení pro ženy a muže, nejnovější vzory obuvi a doplňků, dětské oblečení a zboží pro vybavení domácnosti.

Bonprix.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.