Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Brandnooz box jen za 99 Kč

Brandnooz box jen za 99 Kč

19.6.2018 napsal(a) Honza H.

Službu Brandnooz jsme Vám už představovali v profilu obchodu. Není ale od věci, abychom Vám jí představili i v rámci našeho magazínu.

Brandnooz.cz slevový kupón

Brandnooz je služba, která se zaměřuje na nabídku boxů, které obsahují nové produkty z oblasti potravin a kosmetiky. Nejedná se ale o nové produkty, které byste si už mohli zakoupit. Jedná se o takové, které na trhu ještě nejsou. Pokud se připojíte, stanete se tzv. noozie, tedy členem komunity klíčového evropského a informačního a zážitkového portálu se zaměřením na potraviny.

Každý den se přidávají noví členové, kteří chtějí objevovat co je nového a podělit se o své zkušenosti s ostatními. Svým hodnocením novinek zároveň sdělujte svůj názor výrobcům, včetně toho, jak by mohli své produkty případně vylepšit. Za každý komentář získáváte body, které můžete proměňovat v bohatém věrnostním programu.

Brandnooz spolupracuje s více než stovkou nejznámějších výrobců potravin a informuje Vás o novinkách, které můžete ochutnávat prostřednictvím brandnooz boxu také. Zažijete tak každý měsíc nové překvapení a otestujete novinky spolu s rodinou či přáteli přímo u Vás doma.

Často se bude jednat o značky, které už znáte – poznáte tak nové příchutě a pokud Vám zachutnají můžete je doporučit. Pokud byste se jim naopak do budoucna rádi vyhnuli, můžete výrobcům poradit, že toto není ta správná cesta.

Tak a teď proč Vám píšeme o Brandnooz právě teď?

Jedná se o boxy, které Vám jsou každý měsíc zasílány. V každém boxu naleznete přibližně 8 – 10 nových produktů, stanete se součástí věrnostního programu a doručení boxu máte v ceně.

První variantu Nezávazně spolu můžete kdykoliv ukončit – proto je také o 30 korun dražší. Pokud se upíšete na rok dopředu, ušetříte na každém balíčku právě 30 korun. Ve hře je také varianta na 6 měsíců. Ve speciálních nabídkách můžete také využívat dealy – tedy limitované edice boxů.

Brandnooz.cz slevový kupón

Abychom Vás nalákali nabízíme Vám u nás exkluzivně slevový kód. Díky němu zaplatíte jednorázově namísto 279 Kč pouhých 99 Kč. Jedná se samozřejmě o první měsíc – tedy představující nabídku, která má za cíl Vás nalákat. Dobrou zprávou je, že tuto nabídku můžete použít na jednorázový balíček. Automaticky se Vám aktivuje předplatné, které je možné ukončit do 5. dne v měsíci. Pokud Vás tedy služba nebude dále už bavit, jednoduše ji zrušte.

Přejeme Vám příjemné ochutnávání se skvělou slevou a hezký zbytek dne.

Komentáře

Brandnooz.cz slevový kupón

Rádi objevujete nové chutě? Přidejte se k brandnooz! Ochutnávejte a hodnoťte s námi novinky na trhu s potravinami!

Brandnooz.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.