Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Buďte o pár kilo lehčí s Dr. Max

Buďte o pár kilo lehčí s Dr. Max

22.1.2021 napsal(a) Honza H.

Nový rok, nové já? Hubnutí je jedním z nejčastějších novoročních předsevzetí. Pokud jste se rozhodli, pak vás lékárna Dr. Max ve vaší snaze podpoří. Ve výsledku to ale nebude na žádné zázračné pilulce, ale pouze na vás.

Drmax.cz slevový kupón

Chcete si v životě udržovat optimální hmotnost? Bez změny životního stylu se rozhodně neobejdete. Vždy je třeba změnit stravovací návyky a zařadit do svého denního programu pohyb. Za vhodné cvičení se považuje především aerobní aktivita jako je plavání, tenis, jízda na kole a další. Je mnohem efektivnější než posilování.

Strava by měla být vyvážená a měli byste si alespoň zhruba hlídat příjem v energetických jednotkách - kaloriích nebo kilojoulech. Neomezujte se, dratická dieta vám zpomalí metabolismus a brzo z ní vypadnete. Snažte se zaměřit na jídla s nižším glykemickým indexem jako jsou luštěniny, těstoviny, přírodní rýže, celorznné pečivo, ovoce, zeleninu, bílkoviny, ryby, mořské plody a mléčné výrobky. Extrémně důležitý je také pitný režim. Voda a tekutiny vám pomohou nejen zahánět pocit hladu, ale především voda transportuje důležité živiny v těle a proces látkové proměny správně funguje pouze s dostatkem tekutin.

A na závěr přichází to, kde byste rozhodně neměli začínat. A to pomoc v podobě+ nějakých těch doplňků stravy, které nabízí i lékárna Dr. Max.

Doplňky stravy určené k udržení štíhlé linie jsou založeny na různých mechanismech působení. Jednat se může o doplňky na bázi nevstřebatelných polycharidů, které navazují pocit sytosti. Jedant se může o psylium, chlorelu, spirulinu, glukomannan. Další jsou založené na minerálech jako je třeba chrom. Ten přispívá normálnímu metabolizování živin těla a udržení normální hladiny glukózy v krvi. Specialitami jsou exotické substance typu acai berry, garcinia, cambogia nebo antioxidanty na bázi zelené kávy. V kategorii potravin pak můžete najít také produkty, které jsou speciálně určeny pro snížení hmotnosti. Dobrým příkladem jsou zdravé cereální snídaně od značky Obezin.

Produkty ze všech těchto kategorií můžete hledat v kategorii doplňků stravy na hubnutí v sortimentu obchodu, respektive lékárny, Dr. Max.

Při hubnutí je klíčová především trpělivost. Musíte vydržet. I malý úbytek hmotnosti se počítá. Odborníci se shodují,ž e již 5 % snížení tělesné hmotnosti bude mít výrazně pozitivní účinky na zdraví. Měřte se, važte se, sledujte své zdraví a motivujte se tak k dalšímu snažení.

Pokud se rozhodnete pro výšení tělesného pohybu, můžete na drmax.cz najít také celou řadu produktů pro sportovce. Základem je dobrá bílkovina, která pomůže při budování svalů. Svaly jsou největšími spotřebiči energie v našem těle. Pokud tedy při aerobní aktivitě posilujete některou svalovou soustavu, dejte jí dostatek prostředků k růstu. Vaše hubnutí se pak stane jednodušším. Doplňky stravy pro sprotovce najdete na Drmax.cz v kategorii "Pro sportovce".

Přejeme vám hodně zdaru při vaší snaze a pevné zdraví ve spolupráci s lékárnou Dr. max.

KomentářeDrmax.cz slevový kupón

Dr. Max Lékárna Vám nabízí přehledný výběr a trvale nízké ceny volně prodejných léků, potravinových doplňku, kosmetiky, dětského zboží a ostatních přípravků.

Drmax.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.