Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Buďte Smart a neplaťte na Allegro.cz za poštovné

Buďte Smart a neplaťte na Allegro.cz za poštovné

30.10.2023 napsal(a) Honza H.

Dnes bych vám rád představil fantastickou službu, která vám zpříjemní vaše online nakupování na Allegro.cz. Jmenuje se "Allegro Smart!" a přináší s sebou spoustu výhod pro všechny vášnivé nákupčí. Pojďme se na ni podrobně podívat!

Allegro.cz slevový kupón

Doprava zdarma až k vám domů
S Allegro Smart! máte možnost získat rychlé a zdarma doručení až k vám domů. To znamená, že si můžete objednat své oblíbené produkty a nemusíte platit za doručení, pokud celková částka objednávky dosáhne 499 Kč od jednoho prodejce.

Doručení zdarma do výdejních míst a boxů
Pokud preferujete vyzvednutí svých objednávek na výdejním místě nebo v boxu, Allegro Smart! vám také nabízí zdarma doručení, pokud celková částka objednávky dosáhne 299 Kč od jednoho prodejce.

Allegro Protect - Vaše nákupy jsou v bezpečí
S Allegro Smart! nemusíte mít obavy o své nákupy. S aktivním Smart! zaručuje Allegro vrácení peněz do 2 pracovních dní v případě problémů s objednávkou.

Vrácení zdarma
A co když se rozhodnete vrátit zakoupené zboží? S Allegro Smart! to bude zcela zdarma. To znamená, že můžete nakupovat bez obav a v případě potřeby si zboží jednoduše vrátit.

Neomezené počet doručení zdarma
V rámci členství v Allegro Smart! můžete využít neomezený počet doručení zdarma do tisíců výdejních boxů a výdejních míst po celém Česku. To zahrnuje doporučené zásilky i doručení kurýrní službou.

Prioritní vyřízení
Vaše žádosti v rámci programu Allegro Protect budou zpracovány do dvou pracovních dnů, což znamená, že se na vás Allegro.cz postará ještě rychleji a vstřícněji.

Možnost platby na dobírku
S Allegro Smart! máte možnost platit na dobírku, přičemž doprava je stále zdarma. Platíte pouze za samotnou službu.

Jednoduchý výběr
Allegro Smart! vám nabízí jednoduchý výběr z několika možností. Po 30 dnech zkušební doby můžete vybrat jednu z možností platby:

59 Kč měsíčně
24,92 Kč měsíčně (platba předem 299 Kč za 12 měsíců)

A co když se rozhodnete nevyužít žádnou z těchto možností platby? Váš Allegro Smart! bude jednoduše deaktivován.

Prodejci s odznakem Smart!
Nakupovat s Allegro Smart! je velmi snadné. Stačí vybrat produkty označené logem "smart", a můžete si být jisti, že budete mít nárok na výhody členství.

Jak zakoupit Allegro Smart!
Získat Allegro Smart! je hračka. Stačí vybrat měsíční nebo roční platbu, vybrat si způsob platby a potvrdit svou objednávku. A už můžete začít využívat všechny výhody této skvělé služby!

Pokud máte jakékoli otázky ohledně služby Allegro Smart!, neváhejte zákaznický servis kontaktovat. jsou tu pro vás a rádi vám pomohou s jakýmkoli dotazem či připomínkou.

Zkrátka, Allegro Smart! je skvělým způsobem, jak získat ještě víc z vašeho nakupování na Allegro.cz. Vyzkoušejte tuto úžasnou službu a užijte si výhody členství! Děkujeme, že nakupujete na Allegro.cz a těšíme se na vaše objednávky. Happy shopping!

Allegro.cz je jedním z předních online tržišť v České republice. Nabízí široký sortiment produktů, včetně elektroniky, módy, domácího zboží a dalšího, což umožňuje zákazníkům nakupovat své oblíbené produkty z pohodlí svých domovů. Allegro.cz je známé svou uživatelsky přívětivou platformou, konkurenceschopnými cenami a různými funkcemi, jako je Allegro Smart!, které zvyšují zážitek z nakupování. S pevnou pozicí na trhu českého elektronického obchodu poskytuje Allegro.cz pohodlnou a spolehlivou platformu jak pro kupující, tak pro prodejce.

Komentáře

CAPTCHA

Allegro.cz slevový kupón

Objevte tisíce produktů za nízké ceny každý den. Allegro zaručuje 100% bezpečný nákup a doručení zdarma s Allegro Smart.

Allegro.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.