Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Cashback 1000 Kč na čističky vzduchu Philips

Cashback 1000 Kč na čističky vzduchu Philips

4.1.2019 napsal(a) Honza H.

O ovzduší doma je třeba se starat. Je prokázáno že velká část chorob, které jsou spojeny s dýchacími nebo kožními potížemi je způsobena prostředím které máme doma. Ve vzduchu v domácnosti je nahromaděno velké množství alergenů – pyly, roztoči, prach, bakterie a další látky, které mohou způsobovat problémy. Pokud takovými problémy někdo z Vaší rodiny trpí, je na čase investovat do čističky vzduchu. Akční nabídku si pro Vás prostřednictvím obchodu Alza.cz přichystala společnost Philips.

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz nabízí široký výběr čističek vzduchu Philips. Vybrat můžete v různých cenových kategoriích. Dražší nabídnou prémiovou funkcionalitu včetně například zvlhčovače vzduchu. Pokud na Alza.cz zakoupíte čističku vzduchu, můžete pak prostřednictvím oficiálního webu Philips žádat o cashback – vrácení 1000 Kč.

Na výběr jsou následující modely, na které se akce vztahuje (je jich 5):

• Philips Series 5000 Combi Kombinovaný zvlhčovač a čistička vzduchu 2v1 HU5930/10

• Philips Series 3000i Combi 2v1 AC3829/10

• Philips Series 2000 Čistička vzduchu s režimem proti alergenům AC2887/10

• Philips AC3256/10

• Philips Series 3000i AC3259/10 s připojením k aplikaci Air Matters


Jednotlivé modely si podrobně prostudujte. Nabízejí technologie jako jsou: VitaShield IPS pro zachytávání prachu, AeraSense pro detekci stavu prostředí a nastavení čističky, NanoCloud pro zvlhčení, NanoProtect pro odstranění bakterií, Air Matters pro dálkové ovládání a také tichý chod, abyste mohli čističku používat ve spánku.

Čističky vzduchu se opravdu postarají o perfektně čistý vzduch bez bakterií a alergenů za předpokladu že jim budete věnovat náležitou péči, která bude popsána v materiálech, které k čističce dostanete. (O čističku vzduchu je opravdu třeba pečovat a pravidelně odstraňovat nahromaděné nečistoty. Je proto důležité si pečlivě pročíst materiály o údržbě, které ke své čističce Phillips dostanete).

Alza.cz slevový kupón

Fungování čističky podle reklamovaných parametrů prokázalo také testování světové organizace ECARF. Bylo prokázáno, že čističky Philips podstatně snižují projevy alergických reakcí, jako je podráždění nosu, kýchání, rýma nebo zarudlé oči.V období od 1. ledna do 31. ledna nakupte některý z nabízených modelů Philips čističek. Poté co Vám dorazí domů, vyplňte řádně registrační formulář, který naleznete na adrese www.phiips.cz/cashback-cisticky. To musíte udělat do 21 dnů od data nákupu. K registraci musíte doložit naskenovaný doklad o prodeji nebo fakturu spolu s čárovým kódem, který je na obalu výrobku. Pokud bude registrace potvrzena, zašle Vám společnost Philips do 30 dnů od potvrzení registrace částku 1 000 Kč na Váš bankovní účet.

Věříme, že budete s čističkou vzduchu Philips nyní za ještě lepší cenu spokojeni a že Vám bude dlouho a věrně sloužit. Hezký zbytek dne Vám přeje Váš SlevovyKupon.net.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.