Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Cashback k vybraným spotřebičům Candy

Cashback k vybraným spotřebičům Candy

12.5.2020 napsal(a) Honza H.

Přemýšleli jste o koupi nové pračky nebo sušičky? Možná je ten pravý čas. Cenovka v obchodě ovšem nemusí být rozhodující. Nemusí to být finální cena. Faktická cena může být ještě nižší, pokud využijete akční nabídky na produkty značky Candy.

Okay.cz slevový kupón

Získat totiž můžete získat dárek nebo Cashback ve třech krocích. V nabídce obchodu Okay.cz (i dalších) můžete zakoupit vybrané produkt na které se vztahuje tato akční nabídky. Tyto produkty musíte řádně zakoupit (bez ohledu na využití dalších slevových akcí).

Ve druhém kroku pak musíte svůj výrobek zaregistrovat na webové stránce bonuscandy.cz a to do 14 dnů od zakoupení (od data na faktuře nebo účtence). Firma candy vám (za předpokladu, že jste splnili podmínky akce) do 90 dnů pošle dárek zdarma na Vaši adresu nebo Cashback na váš účet.

Přesný seznam akčních nabídek je opravdu velký a najdete je napříč různými obchody (Datart, Okay.cz, Euronics.cz, Alza.cz, Mall.cz, Kasa.cz, Expert.cz a dalších...) Produkty budou vždy náležitě označeny v popisu produktu.

V případě, že jste váš model nenalezli v seznamu na bonuscandy.cz a splňujete uvedené podmínky, pak napište žádost na adresu office@candy-hoover.cz a vaše žádost bude dodatečně prověřena. Pokud produkt naleznete, důkladně vyplňte formulář na tomto webu.

Například v nabídce Okay.cz se akční nabídka týká 2 produktů a to pračky se sušičkou Candy GVSW45485TWHC, A, 8/5 kg a také sušičky prádla Candy CS4 H7A1DE-S, A+, 7 kg. V dalších obchodech hledejte logo cashbacku.

Přejeme vám příjemný nákup a spoustu ušetřených peněz.

Komentáře

Okay.cz slevový kupón

V e-shopu OKAY nakoupíte elektroniku, bílé zboží, autopříslušenství a nábytek. Osobní odběr v největší síti poboček.

Okay.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.