Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Cashback na fototechniku značky Sony

Cashback na fototechniku značky Sony

15.5.2019 napsal(a) Honza H.

Máte-li v plánu zakoupit nový přístroj nebo rozšířit svou fotovýbavu, je tu ideální čas. Tedy pokud jste příznivci značky Sony. Sony totiž naízí pro své fotoaparáty Cashback. Zakoupíte-li si vybrané zrcadlovky, objektivy nebo příslušenství sony, můžete získat zpátky až 25 000 Kč podle ceny modelu.

Alza.cz slevový kupón

Kompletní tabulka slev pro konkrétní modely je dostupná na Alza.cz. Je přehledně rozdělená na Bezzrcadlovky, různé druhy objektivů, blesky a vertikální úchyty.

Cashback má v tomto případě ale určité podmínky. Musíte přiložit fotografii výrobního čísla na zařízení, výrobní číslo a doklad o koupi. Lznačení modelu najdete na produktu i jeho obavu. Také si budete muset vytvořit účet na MySony, pokud ho nemáte. To je nezbytná součást procesu žádosti o cashback.

Alza.cz slevový kupón

Akce Cashback na produkty Sony platí na zboží zakoupené od 13. května 2019 až do 31. července 2019. Žádosti můžete podávat až do 30. září. Podrobné informace o akci jsou dostupné na sony.cz/cashback.

Cashback platí na všechny produkty z tabulky na Alza.cz, ačkoliv produkty nemusí být v Alze nutně zakoupeny. Přesto doporučujeme právě na Alza.cz zboží zakoupit, pro rozšířenost poboček, servis i široký výběr. Výše slevy u fotoaparátů je 4 nebo 5 tisíc korun. U objektivů se pohybuje kolem 5 tisíc s tím, že například na model Sony 500 mm F4 G SSM je cashback zmíněných 25 000 Kč. Vtipné ovšem je, že zrovna ten v sortimentu Alza.cz nenajdete.

Přejeme Vám příjemný nákup a spoustu ušetřených peněz s Cashbackem od Sony.

Komentáře

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.