Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Cashback na televize od LG

Cashback na televize od LG

19.2.2021 napsal(a) Honza H.

Je na čase inovovat svou domácnost a ušetřit při nákupu LG televizoru. Užíváte si krásu noční oblohy plné syté černé a hvězd? Pouze LG OLED TV poskytne dokonale černé pozadí na kterém budou v noci jasně zářit hvězdy v plné kráse. Nabídne také nekonečný kontrast, který vám přinese nezapomenutelný vizuální zážitek. LG OLED je jedinečná televize.

Okay.cz slevový kupón

Chcete si užívat špičkový obraz na velkých 4K ULTRA HD televizích od LG? Je nejlepší čas si jednu takovou pořídit. Úastník, který si zakoupí vybraný produkt v období od 11. února 2021 do 31. března 2021. Registrovat můžete svůj produkt na adrese lgproradost.cz . Na základě registrace obdržíte obnost 2 000 Kč nebo 10 000 Kč podle zakoupeného modelu televizoru na registrovaný bankovní účet. Transakce proběhne do 40 dní od registrace.

VRÁCENÝ OBNOS 2 000 Kč: OLED55CX
VRÁCENÝ OBNOS 3 000 Kč: OLED65CX
VRÁCENÝ OBNOS 10 000 Kč: OLED77CX

Zakoupit můžete televizor ve vybraných prodejnách a e-shopech, jejichž seznam najdete přímo na lgproradost.cz. My vám doporučujeme spolehlivého prodejce Okay.cz.

Pro získání 2 000 až 10 000 Kč z nákupu zpět (dále jen "odměna") se účastník musí zaregistrovat na webových stránkách nejpozději do 23:59:59 hodin dne 7.4.2021, přičemž musí úplně a pravdivě vyplnit všechna registrační pole a přiložit naskenovanou čitelnou kopii nákupního dokladu prokazujícího nákup některého z výše uvedených spotřebičů v době konání akce. Originál nákupního dokladu je účastník povinen uchovat a na žádost předložit pořadateli nebo organizátorovi k prokázání splnění této podmínky účasti na nákupní akci.

Komentáře

Okay.cz slevový kupón

V e-shopu OKAY nakoupíte elektroniku, bílé zboží, autopříslušenství a nábytek. Osobní odběr v největší síti poboček.

Okay.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.