Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Cashback na vyzavače Elextrolux (do konce listopadu)

Cashback na vyzavače Elextrolux (do konce listopadu)

18.11.2020 napsal(a) Honza H.

Tyčový vysavač je rozhodně prostředkem jak uklidit čistě a zároveň bez námahy. Pokud si nyní zakoupíte některý z vybraných modelů robotického nebo tyčového vysavače od Electrolux, získáte cashback až 2 300 Kč zpět.

Okay.cz slevový kupón

Tihle skvělí pomocníci s akumulátorem a s výkonem klasických vysavačů přinášejí uklízejícímu volnost pohybu. Hodí se do větších i menších domácností. Na výběr máte hned několik modelů na které se cashback vztahuje. Akce platí od 1. října 2020 do 30. listopadu 2020.

Cashback 2 300 Kč na modely

PI92-6DGM
PI92-4ANM

Cashback 2 000 Kč na modely

PI92-4STN
PI81-4SWN

Cashback 1 700 Kč na modely

PF91-ALRGY

Cashback 1 300 Kč na modely

PF91-4ST
PF91-4IG
PF91-6IBM

Cashback 1 000 Kč na modely

EER7ALLRGY

Cashback 800 Kč na modely

EER7ANIMAL
EER87MBM
EER85SSM
EER77MBM
EER77SSM
EER75NOW

Akce se vztahuje na domácí spotřebiče, které jsou dovezené do ČR prostřednictvím společnosti Electrolux. Pro získání Cashbacku je poskytnut seznam prodejců, kteří jsou zapojení a jejichž účtenky budou akceptovány. My doporučujeme prodejce Alza.cz, Expert.cz nebo Okay.cz. Nakoupit ale můžete i jinde.

Jak na cashback? Zakupte jeden nebo více z výše uvedených modelů, které jsou součástí akce u vybraných prodejců v období trvání akce. Poté musíte vyplnit online formulář na webových stránkách electrolux. Registraci musíte provést nejpozději do 14 dnů od nákupu. K registraci musíte doložit kopii prodejního dokladu vystaveného prodejcem. Po ověření údajů bude účastníkovi soutěže nejpozději do 30 dnů odeslán příslušný bonus na bankovní účet, který uvede v registraci. Pozor, pokud vyplníte číslo účtu špatně, ztratíte na příslušný bonus nárok. V případě chybných údajů bude zákazník vyzván k doplnění údajů.

Z pravidel akce:

Odesláním registračního formuláře každý účastník souhlasí se zasíláním obchodních sdělení provozovatele na e-mailovou adresu zadanou soutěžícím ve smyslu § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Souhlas se zasíláním obchodních sdělení a nabídek lze kdykoli odvolat v sídle provozovatele.

Do prodejní akce nebudou zejména zařazeny registrace provedené mimo dobu konání prodejní akce či registrace neobsahující veškeré správné údaje, nesplňující daný formát či jinak nesplňující podmínky prodejní akce. Pořadatel prodejní akce si vyhrazuje právo konečného posouzení registrací. Účastník prodejní akce je povinen uschovat originál účtenky - dokladu o zaplacení akčního výrobku za účelem ověření nákupu (dále jen "účtenka"). Pokud na základě případné výzvy pořadatele nepředloží účtenku/účtenky o zaplacení akčního výrobku splňující podmínky těchto pravidel, tj. se shodnými údaji uvedenými v rámci registračního formuláře, bude z prodejní akce vyřazen bez nároku na bonus. Zákazník souhlasí s elektronickým zasíláním dokumentů (daňových dokladů).

V případě jakýchkoli dotazů nebo problémů kontaktujte naši spolupracující agenturu prostřednictvím kontaktního formuláře na webu www.electrolux.cz/snadnyuklidKomentáře

Okay.cz slevový kupón

V e-shopu OKAY nakoupíte elektroniku, bílé zboží, autopříslušenství a nábytek. Osobní odběr v největší síti poboček.

Okay.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.