Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Černý pátek je tady

Černý pátek je tady

24.11.2017 napsal(a) Honza H.

Je to tady, Černý pátek, který tento měsíc vychází přímo na 24. listopadu, tedy přesně měsíc do Vánoc. A jako každoročně se ho ujmuli obchodníci po svém – někdo nabízí obecný výprodej, jiní zařadili do nabídky slevové kódy.

 slevový kupón

Pravdou ovšem je, že pod oficiálních akcí, jako je třeba ta Ona Dnes se černý pátek velmi liší. Slevy jsou nestrukturované, neřízené a každý obchod si je zajišťuje podle sebe.

Na Alza.cz se můžete těšit na tradiční výprodejovou sekci se slevami rostoucím až k závratným 80 %. Zároveň můžete uplatňovat slevové kódy, tentokráte obvykle na jednotlivé značky – většinou na hodinky, kosmetiku nebo třeba parfémy. V podstatě identický model zvolila také Kasa.cz. Ušetřit tak můžete vlastně dvojnásob. Ty zajímavější položky byly ale u obou obchodů vyprodány prakticky okamžitě.

 slevový kupón

Mall.cz nabízí také tuto výprodejovou sekci, ale na rozdíl od konkurentů už nenabízí dodatečné slevy prostřednictvím slevových kódů.

Tím jsme zakončili velkou trojici a ponořujeme se mezi ostatní obchody. Zajímavou slevovou akci si přichystal obchod s elektrem Conrad.cz. Ten nabízí slevový kód na 12 % na celý svůj sortiment. A na rozdíl od velké trojice portálů z Čech tu také najdete menší kouzlení s cenami – tedy máme na mysli umělé navyšování ceny před slevou.

 slevový kupón

Zajímavou slevu si pro Vás přichystala také internetová parfumerie Douglas.cz. Parfémy jsou populárním dárkem. Pokud tedy nakoupíte dva parfémy, ten levnější máte za polovinu.

Nezapomíná se ani na zvířecí miláčky. Jedna z nejlepších slevových akcí platí na SuperZoo.cz. Na cokoliv, co tu nakoupíte totiž můžete uplatnit slevový kód na 20 %. Pokud jste tedy zvyklí nakupovat psí nebo kočičí stravu ve velkém je teď Vaše příležitost. Nezapomeňte ale, že se blíží Vánoce a dopřejte jim také nějakou pochoutku navíc.

Pro slevy na Černý pátek jsme pro Vás připravili speciální sekci. Většina kupónů označuje, že daný obchod nabízí slevy na Černý pátek. Pokud se jedná o slevový kód, naleznete to u dané slevy detailně popsáno. Pokud Vy sami naleznete slevu pro Černý pátek, neváhejte se o ní podělit s ostatními. Jednotlivé slevové kódy můžete samozřejmě také sdílet prostřednictvím sociálních sítí.
Většina ze slev platí po celý víkend, některé obchody ale končí už dnes. Jiné naopak slevy prodlužují i do příštího týdne. Není se totiž čemu divit, protože černý pátek tradičně následuje v pondělí "Cyber Monday" – tedy ekvivalentem černého pátku, který navazuje v pondělí a je specializovaný na internetové obchody.

Doufáme, že si v akcích na Černý pátek vyberete své Vánoční dárky.

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.