Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Češi, do toho! Slavte až o 20 % vyšší výhry

Češi, do toho! Slavte až o 20 % vyšší výhry

28.5.2021 napsal(a) Honza H.

Navyšte si k příležitosti letošního Mistrovství světa v hokeji výhry o 20 %. To je zlaté pravidlo ifortuna.cz pro letošní šampionát. Když je nároďák na ledě, vyhráváte víc. Užívat si můžete zápasy hokejistů v Rize ještě více a vylepšit tak kurzy až o 20 %. Češi do toho!

Je v sázkařském světě něco lepšího, než sledovat naši reprezentaci se vsazeným tiketem? Ano, získat ještě o 20 % více, než je tomu běžně.

Připraven je pro vás REPRE bonus 10 % a REPRE bonus 20 %. Obě kurzová navýšení se po celý šampionát aktivují ve vypsaný začátek českých mačů.

Jak to funguje? Buď si hoďte na tiket alespoň dva tipy, každý s kurzem 1,1 a víc a vyberte si REPRE bonus 10 % nebo mějte takové příležitosti nejméně tři a zvolte REPRE bonus 20 %. Každé z kurzových navýšení můžete denně využít na tikety celkem za 500 Kč. A pak už jen držte palce našim.

Soutěž trvá v období od 21. května 2021 do 6. června 2021 a to vždy pouze v ten den, kdy bude český tým hrát zápas v rámci mistrovství světa, a to v době od zahájení zápasu po dobu 2 hodin 59 minut a 59 sekund bez ohledu na to, kdy takový zápas bude oficiálně ukončen.

Pravidla:

Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba starší 18 let, která uzavřela s Fortunou smlouvu o účasti na hazardních hrách a v souladu s příslušným herním plánem je oprávněna k účasti na hazardní hře kurzová sázka provozované Fortunou, prostřednictvím internetu pomocí aplikace (dále jen "aplikace") dostupné z ifortuna.cz či prostřednictvím poboček Fortuny (dále jen "soutěžící").

MECHANIKA:

Každý soutěžící, který kterýkoliv den v období konání soutěže uzavře u Fortuny prostřednictvím aplikace či na pobočce živou kurzovou sázku (Live sázku), bude mu umožněno přidat si na tiket kurzové zvýhodnění v níže uvedené výši, a to za následujících podmínek:

a) Kurzové zvýhodnění 1,1

- soutěžící uzavře minimálně 2 AKO sázku (na jakoukoliv sázkovou událost z nabídky Fortuny);

- minimální kurz každé sázkové příležitosti na tiketu musí být 1,1.

b) Kurzové zvýhodnění 1,2

- soutěžící uzavře minimálně 3 AKO sázku (na jakoukoliv sázkovou událost z nabídky Fortuny);

- minimální kurz každé sázkové příležitosti na tiketu musí být 1,1.

Při splnění stanovených podmínek může soutěží v příslušný den období konání soutěž použít obě kurzová zvýhodnění, ne však na jednom tiketu. Každé z výše uvedených kurzových zvýhodnění může soutěžící využít do celkové maximální výše sázek ve výši 500 Kč za jeden příslušný den v rámci období konání soutěže.

Kurzové zvýhodnění je možné využít pouze za předpokladu, že soutěžící zároveň na stejném tiketu nebude kombinovat jiné mechaniky zvýhodňující kurz či zvýhodnění v rámci akce happy hours.


Fortuna si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny období konání soutěže, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění takové informace či změny na ifortuna.cz.

Bude-li mít Fortuna podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude soutěžící ze soutěže vyloučen; to platí stejně i v případě jiného jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, jež je jinak v rozporu s pravidly soutěže či podmínkami nebo se zásadami poctivé soutěže a fair play. Ve sporných případech si Fortuna vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.


Komentáře

CAPTCHA

Ifortuna.cz slevový kupón

Nechcete 100 Kč na ruku a 3.000 bonus k tomu? Využijte nyní akční nabídku Fortuny pro nové hráče.

Ifortuna.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.